reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy 10 dpo owulacji - około 3-4 dni przed miesiączką

olenaa28

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2021
Postów
98
Dziewczyny pomóżcie,

jest według was na co liczyć? Dziś 26 dc (cykle 28-30 dniowe). Mocz popołudniowy. Czułość 10 uml
 

Załączniki

  • 158B97B3-C238-4899-978F-C92D4326CA73.jpeg
    158B97B3-C238-4899-978F-C92D4326CA73.jpeg
    325,1 KB · Wyświetleń: 2 066
reklama
A to normalne ze pobolewa brzuch jak na okres i później przestaje i za jakiś czas znów pobolewa? Bo ja to się cały czas boje ze zaraz przyjdzie miesiączka
Dziś o 4 w nocy sprawdzałam czy nie dostałam wcześniej miesiączki :(
Na spokojnie kochana .. chociaż ja sama panikuje jak cholercia .. ja dzisiaj powinnam mieć miesiączkę i jej nie ma .. te bóle jak na miesiączkę powoli są coraz słabsze i coraz rzadziej , zrób sobie betę i po 48 h powtórz aby mieć pewność ze jest wszystko ok . Ja tak zrobiłam i troszkę się uspokoiłam :)
 
reklama
Ale super ☺️ I nawet firma ta sama z rossmana 😄 czyli możliwe ze podobny poziom bety jak podobna kreska
Trochę się uspokoiłam, zobaczymy najlepiej to zachować spokoj ale ciężko, chciałabym żeby się udało
 
Dziewczyny pomóżcie,

jest według was na co liczyć? Dziś 26 dc (cykle 28-30 dniowe). Mocz popołudniowy. Czułość 10 uml
Cześć czy ten test jest z rosmanna? Pytam bo sama dziś taki zrobiłam i wynik mam podobny... A czytałam że nie każda dziewczyna jest z nich zadowolona bo dają fałszywy wynik.
Ale tobie gratuluję 😃
 
Cześć czy ten test jest z rosmanna? Pytam bo sama dziś taki zrobiłam i wynik mam podobny... A czytałam że nie każda dziewczyna jest z nich zadowolona bo dają fałszywy wynik.
Ale tobie gratuluję 😃
Fałszywy się zdarza raczej jak kreska jest faktycznie mega słaba. Uszy do góry, tutaj nie wygląda, żeby to było fałszywie pozytywne :)
Co do nerwów, to są różne dziewczyny. Są takie, które od dwóch kresek się nie przejmują, a są i takie, które do porodu żyją od usg do usg - ja tak mam :) Niespecjalnie można coś na to poradzić, najlepiej znaleźć sobie jakieś absorbujące hobby, żeby dzień jakoś mijał. Byle do dziesiątego tygodnia, potem ryzyko spada do 1-2%. Trzymajcie się ciepło i upierajcie się przy dobrych myślach ❤️
 
reklama
Masakra dziewczyny, mnie od wczoraj pobolewa brzuch jak na @. Boje się tego, że przyjdzie i się nie utrzyma. Jutro z rana jeśli nie przyjdzie pójdę zbadac poziom beta hcg. Skonsultowałam się wczoraj z lekarzem, powiedział by wziąć nospe, na takim etapie to nic więcej nie można zrobić. Nie wiem czy to normalne, takie ciągniecie w dole brzucha jakby ktoś tak mierzwił podobnie do okresu i razem z pęcherzem to się kumuluje. Co chwile sprawdzam czy to nie miesiączka :( takie napięcie w dole brzucha. Nie ważne czy leżę czy nie, to i tak tak ćmi. Wiem, że nie mam na to wpływu co będzie, ale jeszcze się łudzę ze będzie dobrze i to minie. Dziś 29 dc.
 
Do góry