reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy 10 dpo owulacji - około 3-4 dni przed miesiączką

olenaa28

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2021
Postów
98
Dziewczyny pomóżcie,

jest według was na co liczyć? Dziś 26 dc (cykle 28-30 dniowe). Mocz popołudniowy. Czułość 10 uml
 

Załączniki

  • 158B97B3-C238-4899-978F-C92D4326CA73.jpeg
    158B97B3-C238-4899-978F-C92D4326CA73.jpeg
    325,1 KB · Wyświetleń: 2 058
reklama
Wydaje mi się, że pozytywny.
Ja bym powtórzyła jutro lub za 2 dni i jeśli znowu wyjdzie kreska to poszłabym na badanie krwi.
 
Sprawdziłam po pracy znów, dalej raczej słabizna. Pewnie nic z tego nie będzie bo od wczoraj się dużo nie zmieniło :(
 

Załączniki

  • B36A12F8-E55D-4629-B465-261A8F62911D.png
    B36A12F8-E55D-4629-B465-261A8F62911D.png
    537,7 KB · Wyświetleń: 364
reklama
A to normalne ze pobolewa brzuch jak na okres i później przestaje i za jakiś czas znów pobolewa? Bo ja to się cały czas boje ze zaraz przyjdzie miesiączka
Dziś o 4 w nocy sprawdzałam czy nie dostałam wcześniej miesiączki :(
 
reklama
A to normalne ze pobolewa brzuch jak na okres i później przestaje i za jakiś czas znów pobolewa? Bo ja to się cały czas boje ze zaraz przyjdzie miesiączka
Dziś o 4 w nocy sprawdzałam czy nie dostałam wcześniej miesiączki :(
Teoretycznie normalne i bardzo częste, wszystko Ci się rozciąga, a macica rośnie w ekspresowym tempie. Natomiast każdy ból w ciąży powinno się konsultować z ginem, bo ból dla każdego znaczy co innego. U jednej ból jest objawem fizjologicznym, a u innej zwiastuje problemy. Póki co się nie martw, problem jest wtedy, kiedy ból jest silniejszy niż na okres, są skurcze i plamienie/krwawienie.
 
Do góry