reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy 12 dni po owu

Robiłam 9 dpo i już pokazały się jasne krechy ale byłam pewna owulacji. Ty wiesz, że na pewno to było 12 dni temu?
No właśnie 100% pewności nie mam 😔 dlatego, że 8.02 poroniłam i od tamtej pory do dziś brak okresu. Mogę jedynie sugerować się tym, że 30.03 miałam taki ból akurat z lewej strony jakie miałam podczas owulacji przed poroniona ciąża
 
reklama
No właśnie 100% pewności nie mam 😔 dlatego, że 8.02 poroniłam i od tamtej pory do dziś brak okresu. Mogę jedynie sugerować się tym, że 30.03 miałam taki ból akurat z lewej strony jakie miałam podczas owulacji przed poroniona ciąża
Na szczęście sikania na testy nikt nie zabronił więc możesz sikać do woli.
 
No właśnie 100% pewności nie mam 😔 dlatego, że 8.02 poroniłam i od tamtej pory do dziś brak okresu. Mogę jedynie sugerować się tym, że 30.03 miałam taki ból akurat z lewej strony jakie miałam podczas owulacji przed poroniona ciąża
hejka i jak tam, robiłaś test?
 
Do góry