reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

test ciążowy - 4 dni przed @

reklama
Zawsze powtarzam idźcie na badania krwi, zobaczcie ile kosztują Was nerwów i pieniędzy testy z moczu robione codziennie. Pamiętam mój stres i płacz "nic nie widać? Czy widać?"
 
dzięki za odpowiedz :) test powtórzę we wtorek (w dniu spodziewanej miesiączki), jak nie to tego samego dnia pójdę na krew. Będę teraz miała dużo rzeczy na głowie, to aż tak nie będę o tym myśleć

a pytam się dlatego, ze ok, nie sprawdza się testów pod światło, ale tak jak pisałam, wcześniej w ogóle pod światło nic nie było widać i spotkałam się z wypowiedziami innych dziewczyn, że tez tak miały i się udało :)

życzę słonecznej niedzieli :)
 
a pytam się dlatego, ze ok, nie sprawdza się testów pod światło, ale tak jak pisałam, wcześniej w ogóle pod światło nic nie było widać i spotkałam się z wypowiedziami innych dziewczyn, że tez tak miały i się udało :)

Ja rozumiem, tylko co Ci to da, że któraś Ci napisze "tak, ja dokładnie tak miałam!"?
Nakręcisz się, że skoro ona miała, to Ty pewnie też, a później rozczarowanie boli :(
 
rzeczywiście tamten cień to nie był cień tylko element testu, dzisiaj jestem dzień przed planowaną miesiączką, wczoraj miałam skurcze brzucha i pojawiło się lekkie krwawienie (miałam już tak przed okresem), dzisiaj rano zrobiłam test, na zdjęciu tak tego nie widać, ale jak dla mnie jest bardzooo delikatna druga kreska. Lekkie plamienia znowu się pojawiło, ale nie takie jak przy okresie, chyba że później się rozkręci... co sadzicie?
 

Załączniki

  • IMG_6779.jpg
    IMG_6779.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 474
rzeczywiście tamten cień to nie był cień tylko element testu, dzisiaj jestem dzień przed planowaną miesiączką, wczoraj miałam skurcze brzucha i pojawiło się lekkie krwawienie (miałam już tak przed okresem), dzisiaj rano zrobiłam test, na zdjęciu tak tego nie widać, ale jak dla mnie jest bardzooo delikatna druga kreska. Lekkie plamienia znowu się pojawiło, ale nie takie jak przy okresie, chyba że później się rozkręci... co sadzicie?
Ja nic nie widzę, myślę że to początek okresu
 
Hej dziewczyny,
Mam podobny problem czyli blada druga kreske na teście, jestem 4 dni przed spodziewana miesiączka. Test widoczny na zdjęciu był robiony w ciągu dnia
Czy to może wskazywać ciążę?
 

Załączniki

  • IMG_20200715_174136220_HDR.jpg
    IMG_20200715_174136220_HDR.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 429
reklama
Hej dziewczyny,
Mam podobny problem czyli blada druga kreske na teście, jestem 4 dni przed spodziewana miesiączka. Test widoczny na zdjęciu był robiony w ciągu dnia
Czy to może wskazywać ciążę?
To jest bardzo ładna kreseczka [emoji4][emoji4] tak to oznacza ciąże [emoji3059] gratuluję.
 
Do góry