reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ciążowy a nieregularny cykl

Aliseek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej kochane. Staramy się o dziecko dopiero pierwszy cykl. Mam nieregularne cykle od 28 do nawet 36 dni. Dziś jest 34 dzień cyklu i zrobiłam rano test o wysokiej czułości (pink) i jest negatywny. Dodam, że nigdy w życiu przez ten cykl nie czułam się tak dziwnie. Kłucie w jajnikach, ciągnący śluz w dużej ilości jak nigdy, ból podbrzusza, uczucie ciągnięcia w dół. Nigdy nie badałam owulacji testem owulacyjnym. Robiąc test ciążowy szczerze mówiąc byłam pewna, ze jestem w ciąży. @ nie ma... czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse ? Możliwe, ze wszystko sie przesunęło? Według aplikacji Flo owulacje miałam 3 września 21 dc. Help :(

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
A powiedz, czy znasz przyczynę tak nieregularnych cykli ?? Przy takim cyklu ciężko trafić w owulacje, a nawet nie wiadomo czy jest , wiesz jak się chce ,to nagle dzieją się z nami dziwne rzeczy ,albo poprostu sobie dużo wyobrażamy ,wiem z doświadczenia, najlepiej iść na bete ,a potem do ginwkologa

Aliseek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A powiedz, czy znasz przyczynę tak nieregularnych cykli ?? Przy takim cyklu ciężko trafić w owulacje, a nawet nie wiadomo czy jest , wiesz jak się chce ,to nagle dzieją się z nami dziwne rzeczy ,albo poprostu sobie dużo wyobrażamy ,wiem z doświadczenia, najlepiej iść na bete ,a potem do ginwkologa
dopóki nie zaczęłam się starać to nawet nie zauważyłam, ze moje cykle są nieregularne. Zawsze okres co miesiąc przychodził i nie martwiłam się. Nigdy tez nie monitorowałam długości cyklu. Te dane są tylko z 4 ostatnich cykli. Czy powinnam iść do ginekologa na konsultacje tych nieregularnych cykli? Myśle o becie jutro rano bo nie wytrzymam chyba w niepewności chociaż obawiam się, ze może być za wcześnie.

Fado123

Rozwiązania
3
dopóki nie zaczęłam się starać to nawet nie zauważyłam, ze moje cykle są nieregularne. Zawsze okres co miesiąc przychodził i nie martwiłam się. Nigdy tez nie monitorowałam długości cyklu. Te dane są tylko z 4 ostatnich cykli. Czy powinnam iść do ginekologa na konsultacje tych nieregularnych cykli? Myśle o becie jutro rano bo nie wytrzymam chyba w niepewności chociaż obawiam się, ze może być za wcześnie.
Ja bym poszła i na bete i do ginekologa, trochę te cykle nie są ok , 2/3 różnicy mogą być, ale u Ciebie to tydzień, więc za długo, a skoro masz 34 dc to beta już będzie wiarygodna, chyba że wiesz kiedy był stosunek z którego mogłaby być ciąża?

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Do lekarza musisz iść, bo lepiej mieć uregulowane cykle przy staraniach.
Aplikacja do sprawdzania owulacji to pic na wodę, dane statystyczne, a każda kobieta jest inna - jeśli chcesz mieć pewność, kiedy ta owulacja będzie i czy w ogóle będzie, to musisz iść na monitoring owulacji do lekarza, bo nawet testy owulacyjne pozostawiają wiele wątpliwości.
A objawy, których nigdy przenigdy w życiu nie miałaś, a teraz masz, mogą wynikać właśnie z tego, że się starasz o dziecko - sama piszesz, że nigdy nie zwracałaś uwagi na długość cyklu, równie dobrze mogłaś nie zwracać uwagi na różne objawy przedmiesiączkowe, które teraz bierzesz za "dziwne" i świadczące o tym, że pewnie w ciąży jesteś :)
Najlepiej idź na betę, wtedy będziesz mieć pewność, czy ciąża jest czy jej nie ma, a po otrzymaniu wyniku umów się do ginekologa :)

Aliseek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja bym poszła i na bete i do ginekologa, trochę te cykle nie są ok , 2/3 różnicy mogą być, ale u Ciebie to tydzień, więc za długo, a skoro masz 34 dc to beta już będzie wiarygodna, chyba że wiesz kiedy był stosunek z którego mogłaby być ciąża?
ostatni stosunek 26, 33 dc ale nie liczyłam wtedy, ze coś z tego będzie. Generalnie w tym cyklu było bardzo dużo serduszek. Idę na betę jutro w piątek. Zrobię tez test a jak nie wyjdzie beta to muszę iść do ginekologa na wyregulowanie cyklu.

Aliseek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Do lekarza musisz iść, bo lepiej mieć uregulowane cykle przy staraniach.
Aplikacja do sprawdzania owulacji to pic na wodę, dane statystyczne, a każda kobieta jest inna - jeśli chcesz mieć pewność, kiedy ta owulacja będzie i czy w ogóle będzie, to musisz iść na monitoring owulacji do lekarza, bo nawet testy owulacyjne pozostawiają wiele wątpliwości.
A objawy, których nigdy przenigdy w życiu nie miałaś, a teraz masz, mogą wynikać właśnie z tego, że się starasz o dziecko - sama piszesz, że nigdy nie zwracałaś uwagi na długość cyklu, równie dobrze mogłaś nie zwracać uwagi na różne objawy przedmiesiączkowe, które teraz bierzesz za "dziwne" i świadczące o tym, że pewnie w ciąży jesteś :)
Najlepiej idź na betę, wtedy będziesz mieć pewność, czy ciąża jest czy jej nie ma, a po otrzymaniu wyniku umów się do ginekologa :)
dziękuje za odpowiedz. Ogólnie domyślam się, ze jak kobiecie zależy na ciąży to wszystkie objawy może sobie wmówić. Nigdy nie przypuszczałam, ze jak zacznę się starać to momentalnie aż tak będzie mi zależeć. To już chyba jakaś obsesja. Beta jutro, później ginekolog. Jak czytam forum i dowiaduje się ile problemów może być z owulacja to od razu wiem, ze pójdę na monitoring owulacji. Kiedy warto się na niego wybrać pierwszy raz przy moich nieregularnych cyklach ?

Eryka25

Rozwiązania
0
Nie polecam testów Pink. Ja jestem w ciąży A Pink o czułości 10 nie pokazywał. Potem zobaczyłam taka mega blada kreskę. A na innych od razu wychodzily.

reklama

Aliseek

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Nie polecam testów Pink. Ja jestem w ciąży A Pink o czułości 10 nie pokazywał. Potem zobaczyłam taka mega blada kreskę. A na innych od razu wychodzily.
każde pocieszenie jest dla mnie na wagę złota. Dziękuje. Mam jeszcze clearblue w zanadrzu. Nie wiem czy robić po pracy czy czekać na poranny mocz jutro.

Eryka25

Rozwiązania
0
każde pocieszenie jest dla mnie na wagę złota. Dziękuje. Mam jeszcze clearblue w zanadrzu. Nie wiem czy robić po pracy czy czekać na poranny mocz jutro.
Dziewczyny na staraczkach bardzo go chwalą i mówią że jest czuły. Nawet 4 dni przed @ pokazuje im pozytyw po poludniami. Próbuj. Jeśli @ nie przyjdzie A testy nie pokażą idź na betę będziesz miała czarno na białym.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Dziwny test ciążowy?! Staramy się 20
monika34 Test ciążowy Staramy się 32
Justi1234 Test ciążowy Staramy się 87
K Test ciążowy Staramy się 21
karolina3105 Druga kreseczka Potrzebuję porady 16
S Cień cienia czy zwidy ? Staramy się 6
N Test ciążowy Staramy się 3
Patrycjaada Test ciążowy Ciąża, poród, połóg 12
A Brak miesiączki Potrzebuję porady 6
O Test ciążowy , kiedy ? Potrzebuję porady 5