reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy bardzo słaba kreska przed miesiaczką

Często te pinki oszukują niestety... Beta daje 100% pewnosci
O proszę nie widziałam myślałam że są skuteczne 😅 ale niestety następnym razem kupię coś innej firmy xD jakoś straciłam zaufanie pokazał fałszywie dodatni wynik, to jaki problem pokazać fałszywie negatywny w przyszłości 🤣🤣
 
reklama
U mnie ostatnio test doz był fałszywie dodatni 🙊
 

Załączniki

  • IMG_20220126_164909.jpg
    IMG_20220126_164909.jpg
    70,8 KB · Wyświetleń: 288
Ale też się dziwię że komuś test wyszedł 7dni wcześniej niż miesiączka i beta 200 dla mnie to niemożliwe ja robiłam 5dni po miesiączce test to był dopiero wyraźny
W takie rzeczy to ja też nie wierzę. Jesli test 7 dni przed był pozytywny, a beta w dniu @ 200 to nie ma to nic wspólnego z prawdą.
Ja robiłam test bo po odstawieniu dupka nie przyszła @. Wiedziałam, że wyjdzie negatywny dlatego bardzo się nie nakręciłam, ale gdybym miala nadzieję to smuteczek nie powiem...
 
reklama
Ale też się dziwię że komuś test wyszedł 7dni wcześniej niż miesiączka i beta 200 dla mnie to niemożliwe ja robiłam 5dni po miesiączce test to był dopiero wyraźny
Czemu? Ja pisałam ze tak miałam i tak było. W ciąży byłam. owulacja musiala być ciut wcześniej. Test był z czułością 10, Beata ponad 200 3 dni przed.
 
Do góry