reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy bardzo słaba kreska przed miesiaczką

Mama2021

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Marzec 2021
Postów
42
Witam mam pytanie otóż miesiączka powinna nadejść w poniedziałek 31.01, wczoraj coś mnie tknęło i wieczorem zrobiłam test ciążowy super czuły 10mlU/ml i ku mojemu zdziwieniu gdyż byłam przekonana, że wynik będzie negatywny zauważyłam bardzo bladą drugą kreskę (prawie nie zauważalna). Kreskę widziałam zaraz po 2minutach i widzę ją taką samą do teraz. Test leży i widać że coś tam przebija bardzo delikatnie na bardzo jasny różowy kolor.Bralam test również pod różnym kontem i nie zależnie czy leży czy nim obracam kreseczka jest zauważalna. Nie dawało mi to spokoju i kupiłam dziś drugi test tej samej firmy oraz innej firmy i wykonałam go przed chwilą (niestety znowu nie z porannego moczu). Dzisiejszy test ma czułość od 25mlU/ml i na nim nie widać nic. Ale na teście tej samej firmy co wczoraj znowu jest to samo... Tak samo blada kreseczka jak na wczorajszym teście. ( Dołączyłam zdjęcie niestety, zdjęcie z lampą i bez nie wyłapuje tej kreski tak jak ja widać).
O co może chodzić?
Czy jeden test wyszedł negatywny dziś bo miał 25mlU/ml i nie znalazł nic, a ten o czułości 10mlU/ml wyczuł już?
Czy jutro rano mogę pójść na badanie z krwi? Wiem,że powinnam poczekać do poniedziałku, ale nie daje mi to spokoju teraz. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
reklama
Witam mam pytanie otóż miesiączka powinna nadejść w poniedziałek 31.01, wczoraj coś mnie tknęło i wieczorem zrobiłam test ciążowy super czuły 10mlU/ml i ku mojemu zdziwieniu gdyż byłam przekonana, że wynik będzie negatywny zauważyłam bardzo bladą drugą kreskę (prawie nie zauważalna). Kreskę widziałam zaraz po 2minutach i widzę ją taką samą do teraz. Test leży i widać że coś tam przebija bardzo delikatnie na bardzo jasny różowy kolor.Bralam test również pod różnym kontem i nie zależnie czy leży czy nim obracam kreseczka jest zauważalna. Nie dawało mi to spokoju i kupiłam dziś drugi test tej samej firmy oraz innej firmy i wykonałam go przed chwilą (niestety znowu nie z porannego moczu). Dzisiejszy test ma czułość od 25mlU/ml i na nim nie widać nic. Ale na teście tej samej firmy co wczoraj znowu jest to samo... Tak samo blada kreseczka jak na wczorajszym teście. ( Dołączyłam zdjęcie niestety, zdjęcie z lampą i bez nie wyłapuje tej kreski tak jak ja widać).
O co może chodzić?
Czy jeden test wyszedł negatywny dziś bo miał 25mlU/ml i nie znalazł nic, a ten o czułości 10mlU/ml wyczuł już?
Czy jutro rano mogę pójść na badanie z krwi? Wiem,że powinnam poczekać do poniedziałku, ale nie daje mi to spokoju teraz. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 

Załączniki

  • 20220125_231341.jpg
    20220125_231341.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 426
Moim zdaniem to ciążowa krecha. Może tak być ze 10 wyłapał a 25 nie. :) Powtórz jutro albo idź na betę. Powodzenia :?
Niestety zrobiłam betę ciąży nie ma. Troszkę szkodę bo niby się nie starałam, ale jakoś zaczęłam myśleć o dzidzi 😊 jednak nie dajei spokoju bo kreski na tych testach o czułości 10 dalej widać blade, ale są 🤔
 
Ja miałam pozytywny 7 dni przed okresem dokładnie. Betę robiłam 3 dni przed i była ponad 200.
U mnie testy robione 6 i 5 dni przed miesiączką, niestety nie z porannego moczu pokazały drugą słabą kreskę. Wczorajsze badanie z krwi poniżej 7 także nic z tego. Jakieś błędy fabryczne czy coś takiego bo inaczej tego nie nazwę skoro 2testy pokazały drugą kreskę, która jest na testach do dziś 😅
 
Beta raczej nie kłamie, ale jak masz wątpliwość to poczekaj jeszcze jak okres nie przyjdzie to powtórz. Mój test ten 7 dni przed był pozytywny nie z porannego moczu tylko robiłam go koło 16 - z "przeczucia" bo nie miałam żadnych objawów, jedynym objawem byłaby miesiączka która już nie przyszła, a pozytywny miałam tydzień przed nią.
 
reklama
Do góry