reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy, beta Hcg

Anka211

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2022
Postów
42
Witam dziewczyny. Może wy coś doradzicie czy jest się czym przejmować i /lub cieszyć. Mianowicie stosunek był 24listopada w prezerwatywie a miesiączkę powinnam dostac 8 grudnia zazwyczaj miałam regularne cykle do 30 dni miesiączka teraz opóźnia się 2 dni robiłam 2 testy w domu wszystkie negatywne czy jest możliwe żeby test był zrobiony za wcześnie i nie wykrył ? Nie mam jakiś objawów ale i tak chyba za wcześnie betę mam w poniedziałek czy któraś z was pomimo negatywnego testu domowego jednak na HCG okazało się że jest w ciąży?. Czy możliwe że opóźniona miesiączka to stres
 
reklama
Witam dziewczyny. Może wy coś doradzicie czy jest się czym przejmować i /lub cieszyć. Mianowicie stosunek był 24listopada w prezerwatywie a miesiączkę powinnam dostac 8 grudnia zazwyczaj miałam regularne cykle do 30 dni miesiączka teraz opóźnia się 2 dni robiłam 2 testy w domu wszystkie negatywne czy jest możliwe żeby test był zrobiony za wcześnie i nie wykrył ? Nie mam jakiś objawów ale i tak chyba za wcześnie betę mam w poniedziałek czy któraś z was pomimo negatywnego testu domowego jednak na HCG okazało się że jest w ciąży?. Czy możliwe że opóźniona miesiączka to stres
Jak testy negatywne to nie jesteś w ciąży. Pewnie Ci stres wjechał na głowę i stąd te przesunięcie. Wyluzuj to i okres wróci.
 
Miałam taki zamiar w niedługim czasie. No zobaczymy co z tego będzie w poniedziałek mam betę to chyba będzie już 100 procent pewnosci
 
Do góry