reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy clearblue po czasie pozytywny

Justa96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Wrzesień 2022
Postów
37
Hej dziewczyny . W tamtym cyklu niestety była ciaza biochemiczna. Potrzebuję porady jutro planowana @ wczoraj popołudniu zrobiłam test wyszedł negatywny lecz po jakiś 20 minutach pokazała się druga kreska .
Dziś rano zrobilam kolejny ta sama sytuacja po czasie pozytywny ten dziś wyglądał jak zalany . Dodam że często chodzę do toalety byłam w nocy 2.30 test robiłam koło 6 rano . Później zrobilam jeszcze elektryczny wyszedł negatywny . Mieszkam w Niemczech niestety nie mam możliwości iść na będę. Od połowy cyklu brałam dupchaston ponieważ w poprzednim cyklu była ciaza biochemiczna
 

Załączniki

  • 20221101_075110.jpg
    20221101_075110.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 035
  • 20221101_075107.jpg
    20221101_075107.jpg
    821 KB · Wyświetleń: 554
reklama
Hej dziewczyny . W tamtym cyklu niestety była ciaza biochemiczna. Potrzebuję porady jutro planowana @ wczoraj popołudniu zrobiłam test wyszedł negatywny lecz po jakiś 20 minutach pokazała się druga kreska .
Dziś rano zrobilam kolejny ta sama sytuacja po czasie pozytywny ten dziś wyglądał jak zalany . Dodam że często chodzę do toalety byłam w nocy 2.30 test robiłam koło 6 rano . Później zrobilam jeszcze elektryczny wyszedł negatywny . Mieszkam w Niemczech niestety nie mam możliwości iść na będę. Od połowy cyklu brałam dupchaston ponieważ w poprzednim cyklu była ciaza biochemiczna
 

Załączniki

  • 20221101_080315.jpg
    20221101_080315.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 384
  • 20221101_080307.jpg
    20221101_080307.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 115
Testy odczytywane po czasie są nieważne. Ale ja bym dla pewności zrobiła inny test, albo poszła jutro na betę.
 
Testy odczytywane po czasie są nieważne. Ale ja bym dla pewności zrobiła inny test, albo poszła jutro na betę.
Autorka napisała że nie ma możliwości pójscia na betę.

@Justa96 jeśli na jutro masz termin @ , to poczekaj do pojutrza i zrób test jeśli nie przyjdzie.
Inaczej raczej nie da ci się pomóc.
Testów po czasie się nie odczytuje- uznaje się takowy za nieważny .
Poczekaj cieprliwie z 2 dni i powtórz na spokojnie, a dla pewności kup 2 różne testy.
 
Autorka napisała że nie ma możliwości pójscia na betę.

@Justa96 jeśli na jutro masz termin @ , to poczekaj do pojutrza i zrób test jeśli nie przyjdzie.
Inaczej raczej nie da ci się pomóc.
Testów po czasie się nie odczytuje- uznaje się takowy za nieważny .
Poczekaj cieprliwie z 2 dni i powtórz na spokojnie, a dla pewności kup 2 różne testy.
Wiem ale strasznie mnie zastanawia to czemu pp czasie pokazała się ta druga kreska 🙈
Najgorsze czekanie ale cóż zrobić. Odstawiłam ten duphaston bo miałam przed miesiaczka odstawić i boję się żeby nie było tak jak w poprzednim cyklu ..
 
@Justa96 To fizyka 🤷‍♀️ Jakby to najprościej napisać - może tak - jak wlejesz wodę na talerz, a na środek nieco soku, to po pewnym czasie sok już będzie wszędzie. Podobnie jest z testami - odczynnik, który znajduje się na kresce kontrolnej się przemieszcza i zabarwia miejsce kreski testowej 🤷‍♀️
 
Wiem ale strasznie mnie zastanawia to czemu pp czasie pokazała się ta druga kreska 🙈
Najgorsze czekanie ale cóż zrobić. Odstawiłam ten duphaston bo miałam przed miesiaczka odstawić i boję się żeby nie było tak jak w poprzednim cyklu ..
Jakby była ciąża to elektroniczny test już by wyszedł. Ja nawet wole te elektroniczne niż szukanie cieni na zwykłych.
 
Mój clearblue też po 10 minutach pokazał mi druga kreseczkę po paru dniach zrobiłam kolejny i był już negatywny. W ciąży niestety nie byłam okres przyszedł 22.10 :)
 

Załączniki

  • IMG_20221003_202437-01.jpeg
    IMG_20221003_202437-01.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 677
reklama
Do góry