reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy clearblue po czasie pozytywny

Hej dziewczyny . W tamtym cyklu niestety była ciaza biochemiczna. Potrzebuję porady jutro planowana @ wczoraj popołudniu zrobiłam test wyszedł negatywny lecz po jakiś 20 minutach pokazała się druga kreska .
Dziś rano zrobilam kolejny ta sama sytuacja po czasie pozytywny ten dziś wyglądał jak zalany . Dodam że często chodzę do toalety byłam w nocy 2.30 test robiłam koło 6 rano . Później zrobilam jeszcze elektryczny wyszedł negatywny . Mieszkam w Niemczech niestety nie mam możliwości iść na będę. Od połowy cyklu brałam dupchaston ponieważ w poprzednim cyklu była ciaza biochemiczna
Oczywiście że masz możliwość w Niemczech pójść na bete u ginegologa..

A na tych testach nie powinien się pojawić +?
 
reklama
Możliwe że i tak ale jak ja chciałam to czas oczekiwania do ginekologa 2 tygodnie a lekarz rodzinny nie chce dać skierowania 🤷
Bo lekarz rodzinny nie daje skierowania do ginekologa, jedynie co to do szpitala. Możesz w każdej chwili wejść i powiedzieć że chcesz zrobić bete, to robią asystentki.
 
Bo lekarz rodzinny nie daje skierowania do ginekologa, jedynie co to do szpitala. Możesz w każdej chwili wejść i powiedzieć że chcesz zrobić bete, to robią asystentki.
O to będę musiała tak spróbować :) dziękuje za podpowiedź. A musi to być mój ginekolog czy obojętnie jaki ? Mój jest niestety 30km ode mnie :(
 
Hey dziewczyny. Ja dopiero dołączyłam. Uczę się jak tu wstawiać posty haha 🙂💪 Ja dziś rano koło 5 zrobiłam test i była jedna kreska. Czekałam do jakichś 5/7 minut i ciągle jedna. A wstałam po ok 4 godzinach i takie coś. Jak to ogarnąć teraz ?
 

Załączniki

  • 20240320_113820.jpg
    20240320_113820.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry