reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy cyfrowy

Dołączył(a)
9 Listopad 2019
Postów
6
Witam, przeczuwam ze jestem w ciąży, termin miesiączki mam na 10.10. 2019, natomiast 5.10 cały dzień miałam przy podcieraniu takie drobne brązowe nitki, na następny dzień już dostałam krwawienia jak na okres i trwało to 1,5 dnia i teraz tylko delikatny ślad krwi przy podcieraniu . Zrobiłam dziś tzn 9.10.2019 test ciążowy cyfrowy firmy clearblue z pokazaniem długości ciąży i pokazał on - czyli brak ciąży ( zdj ) ale otworzyłam ten test i w środku były dwa paskowe testy na jednym były 2 kreski na drugim 1 (zdj) czy to możliwe ze mogę być w ciąży ale wczesnej i cyfrowy test tego nie wykrył? Czy jednak te paskowe wyniki świadczą o ciąży ? Oba paski mierzą poziom hcg, jednak drugi pasek pomiarowy wykorzystuje hormon do określenia długości ciąży . Czy wg nie powinna się tymi paskami sugerować ?
 

Załączniki

  • 2392A66B-187A-4AC0-AD26-AC726D95D855.jpeg
    2392A66B-187A-4AC0-AD26-AC726D95D855.jpeg
    465 KB · Wyświetleń: 582
  • F4FC4384-EEBA-48F9-BA02-7624D5142DB3.jpeg
    F4FC4384-EEBA-48F9-BA02-7624D5142DB3.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 427
reklama
One w środku zawsze mają 3 kreski czy jesteś w ciazy czy nie.. Test porównuje intensywność jednej do drugiej czy coś.. Nie wiem dokładnie jak to działa ale ja też takie miałam a w ciazy nie byłam
 
No to mógł być okres chociaż zawyczaj mam 5 dni a tutaj miałam 1,5 dnia , poza tym właśnie czuje się jakbym w ciąży była, bolą mnie piersi od tygodnia , zgaga dwa dni i ogólnie myslalm ze to ciąża wiec dlatego zrobiłam test. 🙂
 
reklama
reklama
Do góry