reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - czy jest szansa, ze sie udalo?

Przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale ile dni od stosunku wyszła Pani taka wartość ? Pytam ponieważ się stresuje, i w moim przypadku wręcz przeciwnie nie chciałabym być w ciąży ze względu na to ze jestem dość młoda. Wykonałam test ciążowy ten niebieski bodajże ten sam co Pani na pierwszym wpisie. Test po 3 dniach od spodziewanej miesiączki wyszedł negatywnie stad moje pytanie do Pani czy ewentualnie test mógł skłamać ? Ogólnie nie było u mnie żadnego stosunku lecz petting po którym obawiam się ze mogło coś się przenieś ze względu na to ze miałam dni płodne. Prosze o jakieś dobre słowo od Pani.
pozdrawiam
Przecież już miałaś wszystko wyjaśnione w innym wątku. Nie jesteś w ciąży.
 
reklama
Dzien dobry . Myślicie ze ten test jest pozytywny ? Teoretycznie jestem 12 dni po owulacji chodz wydaje mi się ze jednak 10 i taka niespodzianka.
 

Załączniki

  • 20210528_173423.jpg
    20210528_173423.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 171
Dzien dobry . Myślicie ze ten test jest pozytywny ? Teoretycznie jestem 12 dni po owulacji chodz wydaje mi się ze jednak 10 i taka niespodzianka.
Cieniutka ale jest :) powtórz jutro lub za 2 dni jeszcze jeden. Moja też była cieniutka a dwa dni później już beta 72,9 :) powtórz jeszcze jeden albo idź od razu na betę żeby mieć pewność. Trzymam kciuki!!!
 
reklama
Hej dziewczyny!
Jestem tu nowa. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Nasz syn ma już 11 lat. To mój pierwszy cykl starań. Spodziewana miesiączka za 2 dni, test zrobiony dziś rano. Jutro chyba pójdę na betę... umieram z ciekawości, czy mogło mogło udać?
Kochana Gratulacje druga kreseczka jest. Zrób betę i ginekolog i cieszymy się razem z Toba.
 
Do góry