reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - czy jest szansa, ze sie udalo?

reklama
Wynik bety z dzisiaj to 72,9 mlU/ml ! Jupi!!!
Przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale ile dni od stosunku wyszła Pani taka wartość ? Pytam ponieważ się stresuje, i w moim przypadku wręcz przeciwnie nie chciałabym być w ciąży ze względu na to ze jestem dość młoda. Wykonałam test ciążowy ten niebieski bodajże ten sam co Pani na pierwszym wpisie. Test po 3 dniach od spodziewanej miesiączki wyszedł negatywnie stad moje pytanie do Pani czy ewentualnie test mógł skłamać ? Ogólnie nie było u mnie żadnego stosunku lecz petting po którym obawiam się ze mogło coś się przenieś ze względu na to ze miałam dni płodne. Prosze o jakieś dobre słowo od Pani.
pozdrawiam
 
Przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale ile dni od stosunku wyszła Pani taka wartość ? Pytam ponieważ się stresuje, i w moim przypadku wręcz przeciwnie nie chciałabym być w ciąży ze względu na to ze jestem dość młoda. Wykonałam test ciążowy ten niebieski bodajże ten sam co Pani na pierwszym wpisie. Test po 3 dniach od spodziewanej miesiączki wyszedł negatywnie stad moje pytanie do Pani czy ewentualnie test mógł skłamać ? Ogólnie nie było u mnie żadnego stosunku lecz petting po którym obawiam się ze mogło coś się przenieś ze względu na to ze miałam dni płodne. Prosze o jakieś dobre słowo od Pani.
 
Ten niebieski test to facelle z Rossmana i druga słabo widoczna kreska pojawiła się u mnie 3 dni przed spodziewana miesiączką. Wynik testu już w dniu spodziewanej miesiączki jest raczej wiarygodny w prawie 100% więc jeśli wyszedł Ci negatywny wynik aż 3 dni po spodziewanej miesiączce to myślę, że nie masz się czym martwić :)
a taki wynik bety miałam na dzień przed spodziewanym okresem. Ciężko mi określić ile dni od stosunku bo ten cykl staraliśmy się regularnie o dziecko co 2-3 dni.
Może to wynik stresu, że tak się przejmujesz, że się spóźnia?
 
Przepraszam za bezpośrednie pytanie, ale ile dni od stosunku wyszła Pani taka wartość ? Pytam ponieważ się stresuje, i w moim przypadku wręcz przeciwnie nie chciałabym być w ciąży ze względu na to ze jestem dość młoda. Wykonałam test ciążowy ten niebieski bodajże ten sam co Pani na pierwszym wpisie. Test po 3 dniach od spodziewanej miesiączki wyszedł negatywnie stad moje pytanie do Pani czy ewentualnie test mógł skłamać ? Ogólnie nie było u mnie żadnego stosunku lecz petting po którym obawiam się ze mogło coś się przenieś ze względu na to ze miałam dni płodne. Prosze o jakieś dobre słowo od Pani.
pozdrawiam
Nie jesteś w ciąży. Na ilu wątkach się jeszcze będziesz o to pytać?
 
Ten niebieski test to facelle z Rossmana i druga słabo widoczna kreska pojawiła się u mnie 3 dni przed spodziewana miesiączką. Wynik testu już w dniu spodziewanej miesiączki jest raczej wiarygodny w prawie 100% więc jeśli wyszedł Ci negatywny wynik aż 3 dni po spodziewanej miesiączce to myślę, że nie masz się czym martwić :) może to wynik stresu, że tak się przejmujesz, że się spóźnia?
Nie ukrywam bardzo się stresuje faktem ze jednak mogło coś się „przenieś” przez palce. Boli mnie podbrzusze i mam wrażenie ze jakby zaczynał się okres, jednak krwi brak. Ten niebieski test zrobiłam w ciągu dnia podejrzewam jakieś 5 godzin odkąd nie oddawałam moczu i wykonałam badanie wynik wyszedł negatywny. Dzień wcześniej czyli 2 dzień od spóźnienia wykonałam również test ten najczulszy 10 mUI/ml z porannego moczu w tym przypadku spokojnie przespałam cała noc i po 8 godzinach wykonałam badanie, wynik również negatywny. Ogólnie bolą mnie piesi i mam wrażenie ze wokół sutka powstały jakieś drobne żyłki chociaż nie wiem czy już sobie tego nie wmawiam bo może one zawsze takie były.. ehhh już nie wiem co mam robić...
 
reklama
Do góry