reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy-czy to zwidy?

Ja nie pomogę. Tu pomoże tylko beta. Żadna z nas nie powie ci czy jestes faktycznie w ciąży, czy też nie. Niestety. 3mam kciuki
 
reklama
Dzisiaj nie wytrzymałam i powtórzyłam test z innej firmy. Wyszła znowu bardzo cienka kreska. Na żywo bardziej widoczna i jest tez niebieska. Na zdjęciu nie umiem jej uchwycić z powodu koloru, test jest z firmy clear blue
Zrobiłas test z samegi rana ?
Jak jest widoczna to na zdjęciu też powinna być spokojnie widoczna, chyba że ty ją widzisz tylko pod pewnym kątem jak światło ci świeci ... to wtedy jest to raczej takie wróżenie z fusów .
 
Dzisiaj nie wytrzymałam i powtórzyłam test z innej firmy. Wyszła znowu bardzo cienka kreska. Na żywo bardziej widoczna i jest tez niebieska. Na zdjęciu nie umiem jej uchwycić z powodu koloru, test jest z firmy clear blue
Daj znać, co wyszło ostatecznie 🍀😊🙏🏻
 
reklama
Do góry