reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy-czy to zwidy?

Ja w dniu wczorajszym tez wykonałam słynny test z rosska i oczywiście wyszła blada kreska. Oczywiście ze względu na opinie uznałam że to wada fabryczna testu. Ale dziś inny test pokazuje wyraźną druga kreskę, więc jednak się udało. Życzę Ci aby i tak było u Ciebie 🙂
 

Załączniki

  • 7B3594DC-4FAB-4AC9-BE7F-D31AE38F26EA.jpeg
    7B3594DC-4FAB-4AC9-BE7F-D31AE38F26EA.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 119
  • EC78AD91-ADF0-4A9E-B615-0EEEB11C708B.jpeg
    EC78AD91-ADF0-4A9E-B615-0EEEB11C708B.jpeg
    624,7 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Ja w dniu wczorajszym tez wykonałam słynny test z rosska i oczywiście wyszła blada kreska. Oczywiście ze względu na opinie uznałam że to wada fabryczna testu. Ale dziś inny test pokazuje wyraźną druga kreskę, więc jednak się udało. Życzę Ci aby i tak było u Ciebie 🙂
O kurczę, to mega różnica 🤯🤔
Aż dziwne, że tak bardzo mogą różnic
 
Ja w dniu wczorajszym tez wykonałam słynny test z rosska i oczywiście wyszła blada kreska. Oczywiście ze względu na opinie uznałam że to wada fabryczna testu. Ale dziś inny test pokazuje wyraźną druga kreskę, więc jednak się udało. Życzę Ci aby i tak było u Ciebie 🙂
oczywiście gratuluję Ci z całego serca 🍀🙂
 
O kurczę, to mega różnica 🤯🤔
Aż dziwne, że tak bardzo mogą różnic
Ogólnie dziś wykonałam 3 testy różnych firm i różnych czułości. Każdy wyszedł pozytywny i w zupełnie innym odcieniu. Na dodatek ten o większej czułości wyszedł jaśniejszy niż ten z mniejsza czułością, więc nie wiem jak to do końca działa 🙃
 
oczywiście gratuluję Ci z całego serca 🍀🙂
Dziękuje bardzo ❤️
Niestety we wrześniu 2022 okazało się ze mam puste jajo, zabieg łyżeczkowania. Teraz jestem wręcz przerażona tym co mogę znów usłyszeć u ginekologa. Bo chyba na powtórkę nie jestem gotowa.
 
Ogólnie dziś wykonałam 3 testy różnych firm i różnych czułości. Każdy wyszedł pozytywny i w zupełnie innym odcieniu. Na dodatek ten o większej czułości wyszedł jaśniejszy niż ten z mniejsza czułością, więc nie wiem jak to do końca działa 🙃
A to rzeczywiście ciekawe 🤔
Po tym, co napisałaś, to nadal nie mam pewności 🙂
Zobaczymy, co jutro będzie. Jeśli do wieczora nie dostanę @, to znowu kupię test 🤦‍♀️
 
Ja w dniu wczorajszym tez wykonałam słynny test z rosska i oczywiście wyszła blada kreska. Oczywiście ze względu na opinie uznałam że to wada fabryczna testu. Ale dziś inny test pokazuje wyraźną druga kreskę, więc jednak się udało. Życzę Ci aby i tak było u Ciebie 🙂
gratulacje, zrób betę i później powtórz po 48h 😘
 
Dziękuje bardzo ❤️
Niestety we wrześniu 2022 okazało się ze mam puste jajo, zabieg łyżeczkowania. Teraz jestem wręcz przerażona tym co mogę znów usłyszeć u ginekologa. Bo chyba na powtórkę nie jestem gotowa.
Skąd ja to znam… przechodziłam to samo na początku października 2020 - też puste jajo płodowe, a poronienie farmakologiczne, obyło się bez łyżeczkowania.
A w styczniu 2021, dokładnie 27.01.2021 ujrzałam 2 kreseczki (tez z testu rossmana, ale tutaj były konkretnie widoczne). A teraz mam prawie 16 miesięcznego Stasia ❤️

Mamy podobna historie, bo ta ciąża z pustym pęcherzykiem była właśnie z września. A teraz Ty masz pozytywny test w styczniu, i ja tez tak miałam 🙂 wiec to nie przypadek, u Ciebie skończy się tym razem happy endem, jak u mnie ❤️
 
Skąd ja to znam… przechodziłam to samo na początku października 2020 - też puste jajo płodowe, a poronienie farmakologiczne, obyło się bez łyżeczkowania.
A w styczniu 2021, dokładnie 27.01.2021 ujrzałam 2 kreseczki (tez z testu rossmana, ale tutaj były konkretnie widoczne). A teraz mam prawie 16 miesięcznego Stasia ❤️

Mamy podobna historie, bo ta ciąża z pustym pęcherzykiem była właśnie z września. A teraz Ty masz pozytywny test w styczniu, i ja tez tak miałam 🙂 wiec to nie przypadek, u Ciebie skończy się tym razem happy endem, jak u mnie ❤️
Oby tak było i u mnie :) Zwłaszcza, że u nas też miał być Stasiu ❤️
 
reklama
Do góry