reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy-czy to zwidy?

reklama
Sorry dziewczyny ale to głupie sprawdzać przyrost testem ciążowym. To tak nie działa.
Wiadomo, trzeba zrobić betę.. w moim przypadku jest to możliwe dopiero za 11 dni. Wiec chce powtórzyć sobie test w sobotę by mieć pewność czy dzisiejszy test nie był fałszywy.
 
Sorry dziewczyny ale to głupie sprawdzać przyrost testem ciążowym. To tak nie działa.
Nie chodzi o przyrost… wiadomo, że tylko beta powie prawdę.
Ale logicznym jest, że jak test bedzie miał mocniejsza kreskę, to ewidentnie bedzie wskazywać na ciaze. Nie bede musiała rozkminiac, czy to kreska fabryczna, czy nie…
A o prawidłowości przebiegu ciąży powie wstępnie beta i przede wszystkim lekarz.
 
Ostatnia edycja:
Nie chodzi o przyrost… wiadomo, że tylko beta powie prawdę.
Ale logicznym jest, że jak test bedzie miał mocniejsza kreskę, to ewidentnie bedzie wskazywać na ciaze. Nie bede musiała rozkminiac, czy to kreska fabryczna, czy nie…
A o prawidłowości przebiegu ciąży powie wstępnie beta i przede wszystkim lekarz.
Niby logiczne, ale test nie równy testowi, inaczej wybarwi, albo mocz inne stezenie bedzie miec. I co wtedy ? Nie polecam takiego sposobu. Lepiej poczkeac do bety. Ew zrob test za kilka dni i wtedy bete jak będzie taka możliwość. Chociaż jak w 2 tygodniu lutego to można rownie dobrze isc do lekarza potwierdzić obecność pęcherzyka przy becie 1000.
 
Jestem żywym przykładem na to ,że niekoniecznie kreska z dnia na dzień musi być mocniejsza ! Też tak myślałam do czasu kiedy robiłam kilka testów i już przerażenie że nie ciemnieje . A Doktor powiedział mi tylko że NIE WAZNE CZY CIEMNIEJE ,WAZNE ZEBY BYLA !! I tak oto ,pomimo że część testów przez dluuugi czas była blada jak fiks , jestem teraz w 26tyg ciąży :)
 
Jestem żywym przykładem na to ,że niekoniecznie kreska z dnia na dzień musi być mocniejsza ! Też tak myślałam do czasu kiedy robiłam kilka testów i już przerażenie że nie ciemnieje . A Doktor powiedział mi tylko że NIE WAZNE CZY CIEMNIEJE ,WAZNE ZEBY BYLA !! I tak oto ,pomimo że część testów przez dluuugi czas była blada jak fiks , jestem teraz w 26tyg ciąży :)
Tylko teraz na dzień dzisiejszy nie wiem jak odczytać wynik 🤷‍♀️ jak w sobotę będę również druga kreska to w tedy spokojnie mogę czekać do 06.lutego.
 
reklama
Do 6 lutego masz 2 tygodnie. Ike wtedy bedziesz w ciąży? Kiedy powinnas miec @?
Mam nie regularne cykle 30-36 dniowe.. cierpię na PCOS, 08.01 miałam pozytywny test owulacyjny, ale nie wiem czy na 100% wystąpiła u mnie owulacja, 23-25.01 miałam plamienia, takie zabrudzenia bardziej na wkładce. Miesiączka powinna pojawić się za niecałe 2 tygodnie.
 
Do góry