reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy-czy to zwidy?

reklama
Mam nie regularne cykle 30-36 dniowe.. cierpię na PCOS, 08.01 miałam pozytywny test owulacyjny, ale nie wiem czy na 100% wystąpiła u mnie owulacja, 23-25.01 miałam plamienia, takie zabrudzenia bardziej na wkładce. Miesiączka powinna pojawić się za niecałe 2 tygodnie.
A czy Twój lekarz jakoś zwrócił uwagę na tak długą fazę cyklu między owulacją a kolejną miesiączką? Ona nie powinna trwać miesiąc... przy pcos faza lutealna zwykle jest skrócona, a nie wydłużona i to tak bardzo.
 
A czy Twój lekarz jakoś zwrócił uwagę na tak długą fazę cyklu między owulacją a kolejną miesiączką? Ona nie powinna trwać miesiąc... przy pcos faza lutealna zwykle jest skrócona, a nie wydłużona i to tak bardzo.
Właśnie za dwa tygodnie będę mieć wizytę u lekarza. Zobaczymy co powie.
Po ostatniej rozmowie powiedział mi że to normalne i nie mam się stresować jak miesiączka np nie przyjdzie.. już miałam takie sytuacje że 2 miesiące czekałam na nią.. 😒
 
Właśnie za dwa tygodnie będę mieć wizytę u lekarza. Zobaczymy co powie.
Po ostatniej rozmowie powiedział mi że to normalne i nie mam się stresować jak miesiączka np nie przyjdzie.. już miałam takie sytuacje że 2 miesiące czekałam na nią.. 😒
Zmień lekarza.
To by było normalne jakby owulacja się przesuwała do przodu. Znaczy mega normalne też nie, ale przy pcos spodziewane.
Skąd Ty w takim razie wiesz, że masz jeszcze 2 tygodnie do miesiączki? Siłą rzeczy wcześniejsza owulacja oznacza krótszy cykl, więc w sumie powinnaś miesiączkę mieć teraz.
 
Zmień lekarza.
To by było normalne jakby owulacja się przesuwała do przodu. Znaczy mega normalne też nie, ale przy pcos spodziewane.
Skąd Ty w takim razie wiesz, że masz jeszcze 2 tygodnie do miesiączki? Siłą rzeczy wcześniejsza owulacja oznacza krótszy cykl, więc w sumie powinnaś miesiączkę mieć teraz.
Nie wiem, mówię tylko jak mniej więcej zawsze przychodziła, a kiedy dokładnie przyjdzie to się okaże 🤷‍♀️
 
reklama
Dzisiaj nie wytrzymałam i powtórzyłam test z innej firmy. Wyszła znowu bardzo cienka kreska. Na żywo bardziej widoczna i jest tez niebieska. Na zdjęciu nie umiem jej uchwycić z powodu koloru, test jest z firmy clear blue
 
Do góry