reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy- druga blada kreska

Nileni

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2019
Postów
33
Witajcie
Są tu zdjęcia testu ciążowego który wykonałam dokładnie 6 dni po stosunku z mężem w którym doszło między nami do nieporozumienia😓
Po krotce wam wyjaśnię, stosuje antykoncepcję dokładnie krążek antykoncepcyjny i po dwóch tyg krążek mi się przerwał bardzo mnie bolało ponieważ mnie podraznial musiałam go wyjąć nie włożyłam nowego ponieważ nie zdążyłam pójść do ginekologa po receptę na kolejne. Po tygodniu pojawił się okres. Ale z braku czasu(ostatnio naprwde się u mnie dużo dzieje) nie byłam u gin nie miałam krążka wiec zrobiłam przerwę.
Mąż o tym zapomniał i właśnie te 6 dni temu stosunek skończył się we mnie 😓 na ten moment nie planowaliśmy ciąży mamy bardzo dużo na głowie, dlatego postanowiłam zrobić tak wcześnie test bo nie daje mi to spokoju. I właśnie na tym teście ujrzałam to 😓 nie wiem co mam myśleć jestem cała zestresowana, odczekam dwa dni i ponowię test ale nie daje mi to spokoju 😢 może ja tylko ja widzę ?
 

Załączniki

  • 2A511301-3863-43A4-80AF-22600B5E2902.jpeg
    2A511301-3863-43A4-80AF-22600B5E2902.jpeg
    419,8 KB · Wyświetleń: 1 524
  • 10E3CFDF-C574-4E9F-898E-1A62EFF5454E.jpeg
    10E3CFDF-C574-4E9F-898E-1A62EFF5454E.jpeg
    284,4 KB · Wyświetleń: 869
reklama
Rozwiązanie
O boże 🤦‍♀️ chyba serio w ciąży jesteś 😂😂 jakie emocje jak podczas zbierania grzybów 🤦‍♀️ ogarnij emocje, bo dziecku zaszkodzisz. Ja rozumiem, że tego dziecka nie chcesz, ale nie wyżywaj się na mnie. Po prostu uważam, że piszesz głupoty, bo u jakiego rodzinnego nie byłam robią badania, oczywiście nie u siebie, a wysyłają krew na badanie. Każdy jeden lekarz działa tak samo. Zyirytowało mnie, że dziewczyny piszą zrób bete, a Ty ciągle ta sama śpiewka 😂 Jak sobie wyobrażasz, że w całych Niemczech nie robią bety? 😂 To jest badanie którego lekarz Ci nie zleci i musisz sama za to zapłacić, ale robią je bez problemów! Chętnie Ci udowodnie podaj numer do rodzinnego, a ja tam zaraz po świętach zadzwonię. 😉
Zluzuj trochę.
Nie zrobią mi...
Coś tam prześwituje widać cień drugiej kreski najlepiej zrobić betę wtedy będzie 100% pewności ja kilka miesięcy temu też miałam cień drugiej kreski na teście a jednak @ przyszła
 
Właśnie tez mnie to trochę dziwi że tak szybko wyszedł by pozytyw a jaki test miałaś rozbieralas go z jakieś obudowy bo ta kreska tak wygląda jakby była fabryczna?
Tak rozebrałam, zrobiłam dwa te same testy jedno wieczorem drugie rano z pierwszego moczu na tym wieczorem zupełnie nic nie ma ma tym jest z rannego jest
 
reklama
6 dni po stosunku i już pozytywny test?
Ja nic nie widzę, ale lepiej w tej sytuacji zrób betę, żeby się niepotrzebnie nie stresować i nie doszukiwać kresek.
Nie mam możliwości zrobić będę, a testy i podobno wcześniejsze ciąże wykrywają wiec już z tego stresu spróbowałam za kilka dni znów powtórzę
 
reklama
Do góry