reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy-druga blada kreska

Witam serdecznie proszę o zinterpretowanie tego testu, trochę szok😂 bo z aplikacji wynika że owulacja się przesunęła o tydzień 🙈
pozytywny czy negatywny? 🙂
IMG_20240215_181016.jpg
👍
 

Załączniki

  • IMG_20240215_184609.jpg
    IMG_20240215_184609.jpg
    705,9 KB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
reklama
Zrobilam dzis 2 testy I oba z widoczna kreska .bylam na becie
A teraz okres dostal wiec zobaczymy co beta pokaze
 
Witajcie,

Jestem 4 dni przed @. Rano zrobiłam test. Druga kreska nie jest mocno wyraźna, ale coś tam widać :) Czy Wam też wygląda to na ciążę? :) Zdjęcie jest z samego rana, zrobione od razu po wykonaniu testu.
Jeśli nie zalany to pozytyw. Gratki ❤️
 
Hej Dziewczyny pomozcie jestem po jedej biochemicznej wiem ze jeszcze mega wczesnie ale czy te testy daja nadzieje?
24 dzien cyklu 5 dni do miesiaczki
20240216_141311.jpg
 
reklama
Mam pytanie a miał ktoś taką kreskę? Coś mi nie pasowało z moim testem więc wrzuciłam na czarno biały filtr coś tam widać ale nie jestem pewna czy mam już jakieś zwidy czy jak
1000002116.jpg
1000002121.jpg
 
Do góry