reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy dwie kreski, jedna ciemna druga bledsza

karolka22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2017
Postów
44
Cześć dziewczyny :-)
Mam pytanie w sprawie testu. Dziś zrobiłam i wyszły dwie kreski, ale druga była bardzo jasna. Jak myślicie może to być ciąża ? Okres powinnam dostać dzisiaj, ale jak.narazie nie ma nic. Miałam tylko małe plamienie. Jutro idę na badanie krwi. Mialyscie kiedyś podobnie ?
 
reklama
Tak, jest taka możliwość. Ja tak miałam i okazało się, ze to była wczesna ciąża około 2 tygodniowa. Najlepiej właśnie będzie jeśli wykonasz badanie krwi w laboratorium na beta HCG i po 48 h powtórz, jeśli rosnie to znaczy tylko jedno. Pozdrawiam :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak to normlana sytuacja która ma co druga kobieta na ziemi :D.
Wczesna ciaza niski poziom beta hcg stad jasna kreska
Moj pierwszy test byl tak jasny ze ledwo ja widzialam kreseczke z dnia na dzien coraz bardziej wyrazniejsza kreska byla az w końcu granatowa :p
Idz na bete i powtorz po 48 h
Gratuluję!:)
 
Pomimo że się staraliśmy z mężem trochę się stresuje tym wszystkim.. mialyscie może już jakieś objawy w tym czasie?
 
W pierwszej ciąży miałam tkliwe piersi i nic więcej, w drugiej ciąży absolutnie żadnych objawów, więc to nie jest żaden wyznacznik.
W drugiej ciąży miałam bledziutką drugą kreskę, to też jest jak najbardziej normalne, zrób badanie krwi, albo i badanie krwi i testy płytkowe (jak ja, łącznie w obu ciążach zrobiłam ich ze 20 - testów, nie badań krwi :p ).

Gratulacje i powodzenia!
 
Cześć Dziewczyny,
jest tu nowa i potrzebuję Waszej opinii. Jestem obecnie w 29dc dwa dni przed @. Dziś rano wykonałam pierwszy test ciążowy, i wyszła bardzo blada druga kreska, co o tym myślicie ?
 

Załączniki

  • foto.jpg
    foto.jpg
    643,6 KB · Wyświetleń: 10 618
reklama
Cześć Dziewczyny,
jest tu nowa i potrzebuję Waszej opinii. Jestem obecnie w 29dc dwa dni przed @. Dziś rano wykonałam pierwszy test ciążowy, i wyszła bardzo blada druga kreska, co o tym myślicie ?
Pisze o tym na górze dlaczego na poczatku jest blada kreska i ze to normalne
Ciaza na 1000% gratuluje !:D
 
Do góry