reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy i delikatne plamienia + przeziębienie

Zlotowlosa123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Marzec 2022
Postów
1 055
Cześć dziewczyny! Miesiączkę planowo miałam mieć w poniedziałek, dziś mamy czwartek. W międzyczasie dostałam gorączkę (wahała się od 37 do 38.5) oraz dreszcze, ból pleców, piersi oraz delikatny ból jajników (jak przed okresem) - dodam, że u mnie w domu wszyscy złapali to przeziębienie. Pomyślałam, że opóźnienie miesiączki to kwestia przeziębienia, ale.. zrobiłam wczoraj wieczorem i dziś rano testy - kreski delikatne, ale nie da się ukryć, że tam są. Jednak dziś zaczęłam się martwić ponieważ w południe pojawił się śluz o zabarwieniu lekko różowym, czy to powód do zmartwień? Co radzicie? Beta Hcg? Jestem zmieszana, to mój drugi test w życiu, a miesiączka zazwyczaj była terminowo.
 

Załączniki

  • IMG_20220331_143658.jpg
    IMG_20220331_143658.jpg
    269,7 KB · Wyświetleń: 227
reklama
Wowo kreseczki nawet nie jakieś delikatne tylko bardzo wyraźne 👍
Na pewno idź zrobić od razu betę i po 2 dniach powtórz.
Jeśli pojawia ci się zabarwiony śluz to przy becie sprawdź sobie przy okazji poziom progesteronu .
Staraj się oszczędzać.
Jeśli beta będzie poniżej 1000 to lekarz na usg może tak i tak jeszcze niczego nie zobaczyć.
 
One nie są delikatne. Myślę, że beta jest wysoka. Ja miałam jaśniejsze, a beta była koło 200
Zdecydowanie poszłabym przynajmniej raz na betę i w zależności od tego jaka będzie jej wysokość umówiła się na USG bo tak jak wyżej - beta musi być min. 1000 by było coś widać.

Co do plamień - różne są szkoły, różnie bywa - generalnie obserwuj, gdyby coś Cię zaczęło niepokoić zawsze możesz jechać na IP szpitala położniczego
 
Wowo kreseczki nawet nie jakieś delikatne tylko bardzo wyraźne 👍
Na pewno idź zrobić od razu betę i po 2 dniach powtórz.
Jeśli pojawia ci się zabarwiony śluz to przy becie sprawdź sobie przy okazji poziom progesteronu .
Staraj się oszczędzać.
Jeśli beta będzie poniżej 1000 to lekarz na usg może tak i tak jeszcze niczego nie zobaczyć.
Dziękuję 🙈 A beta i progesteron musi być robiona rano na czczo? Czy mogę pobrać krew np ok 16? 🤔 W internecie widzę sprzeczne informacje.. Co strona, to inna opinia
 
Do góry