reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

agatella93dw

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Bardzo proszę o pomoc, najpierw widoczna była jedna kreska, po chwili zobaczyłam drugą, bardzo bardzo jasną. Czy może już mam przywidzenia...już sama nie wiem, czy pozytywny czy negatywny. Pomóżcie proszę
IMG_20190821_181828.jpg

reklama

Søde85

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Coś jakby nieśmiało widać :) po jaki, czasie sie pojawiła ? Ile dni przed po spodziewanym @ robiłaś test?

agatella93dw

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ok. 10 minut dlatego nie wiem, czy mogę się tym sugerować. Planowy dzień @ jest dzisiaj, dlatego też zrobiłam test

Søde85

Rozwiązania
0
Zrób jutro z porannego moczu i zobacz wtedy w odpowiednim czasie. Odczytywane po czasie mogą dać błędny wynik. Tak miałam kiedyś.. Teraz na dzień przed @ miałam tez taka bladą jak Twoja ale pokazała sie w wyznaczonym czasie.

Be1992

Rozwiązania
0
Pozytywny
Ja miałam znowu tak ze zrobiłam test wyszedł negatywny później wieczorem wywalalam go do kosza i były dwie krechy. No i potwierdziło się później ze ciąża. Zrob rano drugi i na betę najwyżej;)

reklama

Søde85

Rozwiązania
0
Test powtórzyłam rano, tym razem płytkowy. Niestety jedna kreska, ale @ też brak...
Przykro mi :( widocznie wynik po 10min był zafalszowany, dlatego trzeba trzymać się instrukcji, bo potem może być rozczarowanie- też to przeżyłam :p
Jak bardzo się chce, to z tych emocji też się może okres spóźniac, poczekaj cierpliwie.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry