reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy, jaki wynik?

agatella93dw

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
46
Drogie koleżanki, powtarza mi się sytuacja sprzed dwóch miesięcy. Znowu nie jestem pewna, czy coś widzę czy tylko mi się wydaje. Test robiony rano, 28dc. Zdjęcie zrobione po 5 minutach od wykonania. Jutro oczywiście powtórzę, ale muszę się was poradzić, czy warto mieć nadzieję czy czekać na @.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191017-155605.png
    Screenshot_20191017-155605.png
    651 KB · Wyświetleń: 462
reklama
reklama
Jeszcze nie wierzę w to co się dzieje. W poniedziałek idę na betę. To może bardziej uwierzę
Ja mialam tak samo, aktualnie byłam u ginekologa który określił ciążę na 3-4tydzien bo miałam nieregularne cykle i ciężko stwierdzić kiedy miałam owulke, dlatego przez 2 tygodnie mam sprawdzać co dwa dni betę i jeśli będzie ok to na początku listopada na pierwsze usg :) mam też niski progesteron, odczuwalam duże skurcze w podbrzuszu i bałam się, że poronię ale jak tylko zastosowałam luteine dopochwowo zlecona przez lekarza to wszystko jest okej, mam się oszczędzać :) oby wszystko było okej u Ciebie :)
 
Ja mialam tak samo, aktualnie byłam u ginekologa który określił ciążę na 3-4tydzien bo miałam nieregularne cykle i ciężko stwierdzić kiedy miałam owulke, dlatego przez 2 tygodnie mam sprawdzać co dwa dni betę i jeśli będzie ok to na początku listopada na pierwsze usg :) mam też niski progesteron, odczuwalam duże skurcze w podbrzuszu i bałam się, że poronię ale jak tylko zastosowałam luteine dopochwowo zlecona przez lekarza to wszystko jest okej, mam się oszczędzać :) oby wszystko było okej u Ciebie :)
Ja też się boje, zwłaszcza że w ostatnich 3 tygodniach brałam antybiotyki martwię się czy to nie zaszkodzi, choć przecież nie byłam świadoma że może się udać w tym czasie zajść w ciążę
 
reklama
Ja też się boje, zwłaszcza że w ostatnich 3 tygodniach brałam antybiotyki martwię się czy to nie zaszkodzi, choć przecież nie byłam świadoma że może się udać w tym czasie zajść w ciążę
Podobno czynniki szkodzące dziecku przed zagniezdzenien w macicy nie mają na nie wpływu. Prawdopodobnie dopiero po zagniezdzeniu mogą szkodzic. Ale to wyczytane w internecie więc nie wiem do końca.
 
Do góry