reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - jaśniejsza kreska

Ja osobiście miałam tak ze zrobiłam test przed okresem i wyszła blada kreska , na następny dzień tez blada , kolejny tez blada.. i poszłam na bete wyszła 30 ale po 48h już było tylko 10 no i się okazało ze biochemiczna . Natomiast mam nauczkę bo teraz jak robię test to dopiero jak się spóźni ! Ale trzymam kciuki , żeby u Ciebie okazały sie te kreseczki ciaza
Tobie już się udało czy jeszcze nie?
 
reklama
Mi 4 dni przed spodziewanym okresem też pojawiały się blade kreseczki, zrobiłam trzy testy, dwa z nich zrobiłam równocześnie, z jednego moczu, miały taką samą czułość, a kolor kreski nie był taki sam, na jednym była lepiej widoczna, a na drugim ledwo co, różniły się firmą, więc różnie bywa z intensywnością :)
 
Hej :) i jak tam ? Zrobiłaś bete ?
Jeszcze nie, postanowiłam trochę ochłonąć, wyluzować.. Umówiłam się na poniedziałek. Dzisiaj robiłam testy ciążowe.. tym razem dwa i tak z ciekawości nie w porze porannej. Obydwa były już dużo pewniejsze. ☺☺ Teraz powinien być drugi dzień mojego okresu. Trochę mnie martwi ból podbrzusza. 🤞🤞oby to nie było nic złego. Chciałabym być w momencie, w którym coś jest już pewne..
 

Załączniki

  • IMG_20210924_192528.jpg
    IMG_20210924_192528.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 450
Czyli ogólnie po 48h muszę powtórzyć badanie krwi?
Tak, najlepiej udać się na badanie dwukrotnie, w odstępie 48h. Jeśli nic złego nie będzie się działo (a ból brzucha jak na okres jest zupełnie normalny, tym się nie stresuj) to najlepiej zapisać się na wizytę do ginekologa dopiero na ok 7 tydzień. Wtedy już wszystko pięknie powinno być widać, a wcześniej można się tylko najeść niepotrzebnie strachu 😊
 
Jeszcze nie, postanowiłam trochę ochłonąć, wyluzować.. Umówiłam się na poniedziałek. Dzisiaj robiłam testy ciążowe.. tym razem dwa i tak z ciekawości nie w porze porannej. Obydwa były już dużo pewniejsze. ☺☺ Teraz powinien być drugi dzień mojego okresu. Trochę mnie martwi ból podbrzusza. 🤞🤞oby to nie było nic złego. Chciałabym być w momencie, w którym coś jest już pewne..
Super ! Trzymam kciuki za bete . Tak musisz powtórzyć po 48h 🤞✊😁
 
reklama
Wyszło mi 771 mIU/ml. 😊 wydaje mi się że na 4 t i 3 dni to wynik jest odpowiedni. Mam nadzieję że środowy wynik też będzie w porządku. Dziwią mnie tylko te przedziały na wynikach. Według nich można mieć np. w 5 tyg. bHCG w przedziale 217-7138. Także rozbieżność niezła...
No beta ładna :) Na te przedziały az tak nie patrz , ważne jaki jest przyrost :) jak prawidłowy to znaczy ze wszystko okej ! Leć na wątek majowe mamy tam Ci dziewczyny dużo doradzają jak coś :)
 
Do góry