reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy negatywny po 6 dniach a kiedy iść na betę z krwi?

Hej 🙂 skoro karmisz piersią lekarz musi mieć to na uwadze zapisując Ci leki.
Leki bezpieczne dla kobiet karmiących przeważnie to te same co dla ciężarnych.
Do implantacji dochodzi około 10 dni od zapłodnienia czyli jakby nie patrzeć nie jesteś jeszcze w ciąży...

To akurat bzdura
 
reklama
Ale zaraz, dzisiaj masz 14 dc a 6 dni temu był stosunek? Jakoś zawiłe to napisałaś. To kiedy miałaś tą owulację?
 
To za szybko, skoro 5 dni temu bylaś u lekarza. Minimum te 10 dni trzeba odczekać. I tez nie bedzie wiadomo na 100 procent. Moze byc, ale nie musi. Od 10 do 14 dni.
Jasne, dziękuje.

Jakoś muszę wytrzymać z tym kaszlem ale nie wiem jak dam radę :(
Ale zaraz, dzisiaj masz 14 dc a 6 dni temu był stosunek? Jakoś zawiłe to napisałaś. To kiedy miałaś tą owulację?
Dzisiaj jest 21 dziec cyklu a owulacja była prawdopodobnie 14 -15 dzień cyklu. 16 dnia cyklu byłam u ginekologa i powiedział ze pęcherzyk jest pęknięty, ale tez jest malutka torbiel krwotoczna. Powiedział ze śluz jest płodny, ale teraz tak myśle ze nic nie wspomniał o ciałku żółtym, ze widać.
W badaniu w opisie tez było, ze zatoka douglasa wolna od plynu.
Wiec skoro nie zobaczył cialka żółtego to znaczy ze ciąże chyba mogę wykluczyć?
Teraz tak o tym pomyślałam.
 
Jasne, dziękuje.

Jakoś muszę wytrzymać z tym kaszlem ale nie wiem jak dam radę :(

Dzisiaj jest 21 dziec cyklu a owulacja była prawdopodobnie 14 -15 dzień cyklu. 16 dnia cyklu byłam u ginekologa i powiedział ze pęcherzyk jest pęknięty, ale tez jest malutka torbiel krwotoczna. Powiedział ze śluz jest płodny, ale teraz tak myśle ze nic nie wspomniał o ciałku żółtym, ze widać.
W badaniu w opisie tez było, ze zatoka douglasa wolna od plynu.
Wiec skoro nie zobaczył cialka żółtego to znaczy ze ciąże chyba mogę wykluczyć?
Teraz tak o tym pomyślałam.
Stosunek był 14 dnia cyklu.
 
Jasne, dziękuje.

Jakoś muszę wytrzymać z tym kaszlem ale nie wiem jak dam radę :(

Dzisiaj jest 21 dziec cyklu a owulacja była prawdopodobnie 14 -15 dzień cyklu. 16 dnia cyklu byłam u ginekologa i powiedział ze pęcherzyk jest pęknięty, ale tez jest malutka torbiel krwotoczna. Powiedział ze śluz jest płodny, ale teraz tak myśle ze nic nie wspomniał o ciałku żółtym, ze widać.
W badaniu w opisie tez było, ze zatoka douglasa wolna od plynu.
Wiec skoro nie zobaczył cialka żółtego to znaczy ze ciąże chyba mogę wykluczyć?
Teraz tak o tym pomyślałam.

Ale ciałko żółte nie tworzy się w ciąży 🙋‍♀️
A dopóki testy są negatywne możesz brać wszystkie leki. Nieleczona infekcja jest zdecydowanie bardziej niebezpieczna niz leki na przeziębieni e
 
Jasne, dziękuje.

Jakoś muszę wytrzymać z tym kaszlem ale nie wiem jak dam radę :(

Dzisiaj jest 21 dziec cyklu a owulacja była prawdopodobnie 14 -15 dzień cyklu. 16 dnia cyklu byłam u ginekologa i powiedział ze pęcherzyk jest pęknięty, ale tez jest malutka torbiel krwotoczna. Powiedział ze śluz jest płodny, ale teraz tak myśle ze nic nie wspomniał o ciałku żółtym, ze widać.
W badaniu w opisie tez było, ze zatoka douglasa wolna od plynu.
Wiec skoro nie zobaczył cialka żółtego to znaczy ze ciąże chyba mogę wykluczyć?
Teraz tak o tym pomyślałam.
No to co najmniej dziwne. Zatoka wolna i brak ciałka a twierdzi,że owulacja była. Może jednak z tego pęcherzyka właśnie utworzyła się torbiel.
Co do kaszlu to możesz brać wiele syropów. Robić inhalacje. Nie wiem czemu się męczysz. Nie musisz czekać.
 
Ale ciałko żółte nie tworzy się w ciąży 🙋‍♀️
A dopóki testy są negatywne możesz brać wszystkie leki. Nieleczona infekcja jest zdecydowanie bardziej niebezpieczna niz leki na przeziębieni e
Ale tutaj raczej chodzi o owulację. A tutaj już ciałko żółte się tworzy.
 
reklama
Do góry