reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy negawyny.

MonikaMamaAdy

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2022
Postów
27
Cześć. Do miesiączki mam 7-8 dni. Mam dziwne objawy. Źle się czuje, mdli mnie, jest mi zimno, mam gęsty i obfity śluz bolą mnie piersi. Staramy się z mężem o drugie dziecko już kilka miesięcy. Wiem że za wcześnie na test ale nie wytrzymałam i zrobiłam,oczywiście negatywny. Pytanie: Czy któraś z Was miała podobne objawy i była w ciąży? Pozdrawiam
 
reklama
Cześć. Do miesiączki mam 7-8 dni. Mam dziwne objawy. Źle się czuje, mdli mnie, jest mi zimno, mam gęsty i obfity śluz bolą mnie piersi. Staramy się z mężem o drugie dziecko już kilka miesięcy. Wiem że za wcześnie na test ale nie wytrzymałam i zrobiłam,oczywiście negatywny. Pytanie: Czy któraś z Was miała podobne objawy i była w ciąży? Pozdrawiam
Obawiam się że to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy. To co opisujesz to mogę być objawy ciąży ale i też po prostu drugiej fazy cyklu bądź przeziębienia. Mdłości przychodzą wraz ze wzrostem bety HCG, więc raczej niemożliwe żeby już były wynikiem ciąży.
Ja też odczuwałam przeróżne dolegliwości podczas starań i na bank byłam pewna że to na pewno ciąża, ale niestety. Trzymam kciuki i życzę powodzenia, ale na jakikolwiek wynik musisz jeszcze niestety trochę poczekać. :)
 
Cześć. Do miesiączki mam 7-8 dni. Mam dziwne objawy. Źle się czuje, mdli mnie, jest mi zimno, mam gęsty i obfity śluz bolą mnie piersi. Staramy się z mężem o drugie dziecko już kilka miesięcy. Wiem że za wcześnie na test ale nie wytrzymałam i zrobiłam,oczywiście negatywny. Pytanie: Czy któraś z Was miała podobne objawy i była w ciąży? Pozdrawiam

Nie
 
Cześć. Do miesiączki mam 7-8 dni. Mam dziwne objawy. Źle się czuje, mdli mnie, jest mi zimno, mam gęsty i obfity śluz bolą mnie piersi. Staramy się z mężem o drugie dziecko już kilka miesięcy. Wiem że za wcześnie na test ale nie wytrzymałam i zrobiłam,oczywiście negatywny. Pytanie: Czy któraś z Was miała podobne objawy i była w ciąży? Pozdrawiam
A czy wiesz co to PMS?
 
Tak oczywiście że wiem. Nigdy wcześniej nie miałam takich objawów. Brzuch mnie bolał jedynie dzień przed okresem. Więc myślę że to nie PMS.
A ja myślę że doszukjuesz się trochę obajwow na siłę, stąd właśnie je masz. Może wcześniej nie zwracała uwagi na nie. Wiem bo ja też się nakręcałam w czasie starań. I nigdy te niby objawy to nie było to. A jak rzeczywiście była ciąża to ja nie miałam obajwow żadnych. Takie objawy jak mdłości to też na pewno nie na tym etapie.
Oczywiście nie twierdzę że ciąża jest absolutnie wykluczona, ale na pewno nie możesz się sugerować objawami na takim etapie. Zaczekaj do miesiączki i zrób test i staraj się tak naprawdę jak najmniej myśleć o tym, bo niesttey to nie pomaga.
I nie.pisze nic złośliwie, po prostu domyślam się że Ci zależy o wiem jak to jest.
 
Tak, bardzo nam zależy na drugim dziecku. Pewnie tak jest że na siłę doszukuję się objawów. No cóż, pozostaje mi czekać do miesiączki. Dziękuję za dobre słowa. :)
 
reklama
Do góry