reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - nie wiem co myśleć

reklama
Na razie jeszcze nie ma czego gratulować. Po co pisać takie rzeczy. A jak się okaże, że autorka pytania jednak nie jest w ciąży to co wtedy?
Mi też gratulowali ciąży biochemicznej i jakoś to zaniosłam, gdy okazało się że nic z tego nie będzie. Jak jest jakakolwiek szansa na ciążę pozostaje tylko cieszyć się i mieć nadzieję. Ciąża biochemiczna to żadna tragedia.. powiedziałabym, że nawet naturalne zjawisko, dość powszechne 🤷 po prostu to się zdarza. Właściwie uważam że każda kreska zasługuje na gratulacje. Nawet przy "nieudanej" ciąży jest to dobry znak i mówi więcej w jaką stronę podjąć badania.
 
Tak, w sobotę rano zrobiłam dwa testy - na obu ładny pozytyw, ale w niedziele dostałam krwawienia - tym razem pewnie ciąża BIOCHEMICZNA

Tak, w sobotę rano zrobiłam dwa testy - na obu ładny pozytyw, ale w niedziele dostałam krwawienia - tym razem pewnie ciąża biochemiczna.
Znam ten ból tak samo się cieszyłam z ciąży dwa dni i dostałam krwawienia.
 
Znam ten ból tak samo się cieszyłam z ciąży dwa dni i dostałam krwawienia.
Dlatego ja sobie po tym incydencie postanowiłam, ze nie bede już robić testów przed terminem miesiączki a dopiero po kilku dniach spóźnienia :) w ogóle olałam kolejny cykl, nie prowadziłam obserwacji i na moje szczęście zaskoczyło, teraz leci 18 tydzień ciąży :)
 
Do góry