reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test Ciążowy po 6 dniach.

reklama
Rozwiązanie
Najlepiej sprawdzać przyrost bety
Co do testów to są przypadki ze tak wcześnie wychodzą
Ja 2 lata temu miałam taki przypadek 6 dni po stosunku był pozytywny taki cień kreski, w dniu miesiączki miałam bardzo jasna ale różowa kreskę dobrze widoczna
A następnego dnia zaczęłam krwawić, była bardzo obfita miesiączka, ciąża biochemiczna
Teraz mam taka sytuacje ze 6 dni po stosunku zrobiłam pierwszy test i był cien kreski, dziś kolejny test i tez cień kreski
Dam znać jak się dalej potoczy
(Bety nie robię bo za granica nie mam takiej możliwości)
reklama
Nie jest możliwe, że testy pokazały ciążę z tego cyklu, ponieważ na tym etapie zarodek jeszcze się nie zagnieździł w endometrium. Bhcg pojawia się po ok. 5 dniach od zagnieżdżenia czyli min. 10 od stosunku. Może to ciąża z poprzedniego cyklu, która się nie utrzymała (testy pozytywne, a beta tylko 5), może to ciąża z tego cyklu i zarodek ekspresowo w ciągu 8 dni się zagnieździł, a testy były wadliwe lub kreski nie pojawiły się w ciągu 5 minut tylko później. @dominiga.l, czy Twoją koleżanka jest zdrowa? Czasami pozytywną beta jest objawem choroby ginekologicznej.
 
Nie jest możliwe, że testy pokazały ciążę z tego cyklu, ponieważ na tym etapie zarodek jeszcze się nie zagnieździł w endometrium. Bhcg pojawia się po ok. 5 dniach od zagnieżdżenia czyli min. 10 od stosunku. Może to ciąża z poprzedniego cyklu, która się nie utrzymała (testy pozytywne, a beta tylko 5), może to ciąża z tego cyklu i zarodek ekspresowo w ciągu 8 dni się zagnieździł, a testy były wadliwe lub kreski nie pojawiły się w ciągu 5 minut tylko później. @dominiga.l, czy Twoją koleżanka jest zdrowa? Czasami pozytywną beta jest objawem choroby ginekologicznej.

U mnie test był pozytywny 8 dni po stosunku, ale była to ledwo widoczna kreseczka. No 6 dni to raczej za szybko jednak na pozytywny test ciążowy, ale jeśli uprawiała seks wcześniej to może ciąża być kilka dni starsza.
 
U mnie test pozytywny (z moczu) wyszedł bardzo późno (na pewno po dacie spodziewanej miesiaczce) a też pisało, że wykrywa "6 dni po". Za to betę robiłam jakieś 3-4 dni przed miesiączka (byłam bardzo ciekawa) i wynik wynosil 7 (z groszami) już dokładnie nie pamietam a czekając na wizytę u gin badalam czy przyrasta.
 
Dziewczyny czy Wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Przeciez autorka pytania wyraźnie napisała, że to był jedyny stosunek koleżanki. Więc albo kłamie albo testy kłamią.
 
reklama
Najlepiej sprawdzać przyrost bety
Co do testów to są przypadki ze tak wcześnie wychodzą
Ja 2 lata temu miałam taki przypadek 6 dni po stosunku był pozytywny taki cień kreski, w dniu miesiączki miałam bardzo jasna ale różowa kreskę dobrze widoczna
A następnego dnia zaczęłam krwawić, była bardzo obfita miesiączka, ciąża biochemiczna
Teraz mam taka sytuacje ze 6 dni po stosunku zrobiłam pierwszy test i był cien kreski, dziś kolejny test i tez cień kreski
Dam znać jak się dalej potoczy
(Bety nie robię bo za granica nie mam takiej możliwości)
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry