reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

reklama
Nawet gdybyś ten test zrobiła z ostatniej kropli 378 moczu w ciągu dnia to po tylu dniach byłby pozytywny.
Polecam przestać się nakręcać bo i przez miesiąc ten okres nie przyjdzie jak będziesz szukać dziury w całym
Bardzo panikuje dlatego się nakręcam. Miałam objawy okresu normalnie i nagle cisza i dalej nie ma miesiączki. Aż mnie żołądek boli ze stresu. I nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać. Na prawdę uważasz że test wiarygodny? Mimo że po czasie się zabarwił? Oszaleje chyba z tego wszystkiego
 
Możesz mieć objawy pcos ☺️
Test wiarygodny negatywny nie przejmuj się. Bo stres źle działa na umysł.
 
Tak jak pisałam koleżanka po takim czasie już byłby wynik od razu i to grube. Po prostu po czasie zachodzą reakcje w teście i wybarwia się linia testowa
Dziękuję za pocieszenie, bardzo się boję i nakręcam. Jestem tu sama i przez własną głupotę mam teraz zmartwienie. Nie znam się na testach i nie wiem jak wychodzą. Wiem że czułość była 25. Myślisz że powinnam powtórzyć?
 
Bardzo panikuje dlatego się nakręcam. Miałam objawy okresu normalnie i nagle cisza i dalej nie ma miesiączki. Aż mnie żołądek boli ze stresu. I nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać. Na prawdę uważasz że test wiarygodny? Mimo że po czasie się zabarwił? Oszaleje chyba z tego wszystkiego

Czy jak powtórzę to jeszcze 67 razy to coś to zmieni?
Albo mi zaufasz, a z tego co piszesz wnioskuję, że jednak moja wiedza o procesie zapłodnienia jest sporo większa od Twojej, i po prostu przestaniesz się nakręcać. Albo mi nie zaufasz i będziesz sobie robić krzywdę dalej tym nieustannym zadręczaniem się.
Twój wybór. Ja powiedziałam już wszystko
 
Dziękuję za pocieszenie, bardzo się boję i nakręcam. Jestem tu sama i przez własną głupotę mam teraz zmartwienie. Nie znam się na testach i nie wiem jak wychodzą. Wiem że czułość była 25. Myślisz że powinnam powtórzyć?
Według mnie szkoda pieniędzy. Uwierz , że im więcej będziesz myśleć tym miesiączka może odwlekać to , że miałaś zawsze regularna nie jest powiedziane , że teraz może byc, możesz mieć pcos i będziesz miała objawy jak na nadchodzącą miesiączkę która nie wystąpi. Testy są negatywne. Już zwłaszcza po tylu dniach. Ja jak nie byłam w ciąży nigdy test nie pokazał pozytywnego wyniku.
 
reklama
Czy jak powtórzę to jeszcze 67 razy to coś to zmieni?
Albo mi zaufasz, a z tego co piszesz wnioskuję, że jednak moja wiedza o procesie zapłodnienia jest sporo większa od Twojej, i po prostu przestaniesz się nakręcać. Albo mi nie zaufasz i będziesz sobie robić krzywdę dalej tym nieustannym zadręczaniem się.
Twój wybór. Ja powiedziałam już wszystko
Zaufam, postaram się uspokoić. Dziękuję Ci bardzo i przepraszam za moją panikę, poprostu jestem zagubiona z tym wszystkim
 
Do góry