reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Dziewczyny, błagam pomóżcie bo już wariuje. 22.01 stosunek przerywany. Owulacja (chyba) 26.01. @ powinna być 10.02 a dzis 12.02 i dalej nie ma nic. Jajniki bolą i to wszystko. Test zrobiłam dziś ale niestety nie z porannego moczu. Wyszła jedna kreska a po kilku h druga. Nie wiem co mam myśleć. Aż mnie żołądek że stresu boli. Powtórzę test, jutro kupię więc dopiero pojutrze rano ale do tej pory osiwieje. Doradźcie coś
Też wariowałam ,jak druga kreska wyszła po czasie ,jednak taki wynik jest niewiarygodny ,w moim przypadku @ przyszła ,ale miesiąc później się udało, testowałam 6 dni przed @ i już były dwie kreseczki ,obecnie 15 tydzień ciąży 🥰🥰
 
reklama
Koleżanka mi dzisiaj dala do zrobienia ten test i też negatywny. Chyba że stresu mam objawy przypominające ciaze
 

Załączniki

  • 20230213_142648.jpg
    20230213_142648.jpg
    945,1 KB · Wyświetleń: 280
Nie wiem po co ci nie potrzebnie mieszają jescze w głowie. Tyle testów wyszło negatywnych więc nie jesteś w ciąży jescze po takim czasie. Pamiętaj, że im więcej czytasz i dokładasz sobie do głowy to masz objawy i będziesz je mieć bo sobie wmawiasz. Jak nie byłam w ciąży to testy wychodziły negatywnie. A zgagę możesz mieć z niestrawności albo tak działa u ciebie stres. Nie przejmuj się Bonnie masz czym testy są negatywne. Co innego jak by od razu wyszła blada kreska . A u ciebie po 30 minutach. Nie jesteś w ciąży .
 
reklama
Teraz masz już wynik miarodajny ,czyli negatywny ,więc nie musisz robić bety ,ale generalnie można ją zrobić w Anglii ,bo sama robiłam, tyle ,że nie zrobisz jej z dnia na dzień, trzeba najpierw się zarejestrować do lekarza ,który wystawi skierowanie na betę i w moim przypadku umówili odrazu na pobranie krwi.. Anglia to dziwny kraj ,niestety..
 
Do góry