reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Teraz masz już wynik miarodajny ,czyli negatywny ,więc nie musisz robić bety ,ale generalnie można ją zrobić w Anglii ,bo sama robiłam, tyle ,że nie zrobisz jej z dnia na dzień, trzeba najpierw się zarejestrować do lekarza ,który wystawi skierowanie na betę i w moim przypadku umówili odrazu na pobranie krwi.. Anglia to dziwny kraj ,niestety..
Myślisz że te testy są miarodajne? Że można ufać? Dzisiaj jest 32 dzień cyklu. 22 dni po stosunku
 
reklama
Nie wiem po co ci nie potrzebnie mieszają jescze w głowie. Tyle testów wyszło negatywnych więc nie jesteś w ciąży jescze po takim czasie. Pamiętaj, że im więcej czytasz i dokładasz sobie do głowy to masz objawy i będziesz je mieć bo sobie wmawiasz. Jak nie byłam w ciąży to testy wychodziły negatywnie. A zgagę możesz mieć z niestrawności albo tak działa u ciebie stres. Nie przejmuj się Bonnie masz czym testy są negatywne. Co innego jak by od razu wyszła blada kreska . A u ciebie po 30 minutach. Nie jesteś w ciąży .
A nie jest możliwe to że mam niski poziom hormonu bo testy za szybko i dlatego są fałszywie negatywne?
 
Za chwilę będziesz w urojonej ciąży.
Idź na rozmowę z psychologiem bo to Ci bardziej potrzebne
Proszę Cię nie dokopuj mi, nie wiesz co przeżywam i jak bardzo się boję. Z psychologiem też rozmawiam bo mam depresję. Więc pomysl proszę zanim coś napiszesz. Pytam milion razy bo mi to spędza sen z powiek. Od 2och dni nie jem. Możesz mówić co chcesz o mnie, że głupia że naiwna ale ja poprostu chce przestać się bac
 
Mam nadzieję że tak właśnie jest i że za trochę będę się śmiać z własnej paniki jaka tu tworzę. Ale jestem panikara. I tyle już przeczytałam ze juz sama watpie
Może dla własnego uspokojenia poszukaj kto w Anglii robi betę bo slyszlam że można zrobić za dodatkową opłatą. Jak chcesz i cię to uspokoi napisz na priv wyśle ci zdj swoich negatywnych testów z blada kreska. Nie dołuj się bo nie masz potrzeby nie jesteś w ciąży .
 
Proszę Cię nie dokopuj mi, nie wiesz co przeżywam i jak bardzo się boję. Z psychologiem też rozmawiam bo mam depresję. Więc pomysl proszę zanim coś napiszesz. Pytam milion razy bo mi to spędza sen z powiek. Od 2och dni nie jem. Możesz mówić co chcesz o mnie, że głupia że naiwna ale ja poprostu chce przestać się bac

Poświęciłyśmy Ci wczoraj czas, cierpliwość, pokłady empatii i uwagę. Rano podziękowałaś a od rana robisz to samo.
Do każdego dotarłoby już dawno, Ty najwidoczniej jesteś trollem na feriach.
 
reklama
Poświęciłyśmy Ci wczoraj czas, cierpliwość, pokłady empatii i uwagę. Rano podziękowałaś a od rana robisz to samo.
Do każdego dotarłoby już dawno, Ty najwidoczniej jesteś trollem na feriach.
Nie jestem trollem. Dziękuję za pomoc wczoraj. Doceniam to bardzo. Przepraszam za zawracanie glowy
 
Do góry