reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Test ci膮偶owy po kilku godzinach

Dorota991

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
6 Sierpie艅 2020
Post贸w
662
Hej,
Oczywi艣cie nie wytrzyma艂am 馃槀 i teraz grzecznie, zgodnie z instrukcja :) wynik po 3 minutach. Cie艅 cienia, ale nadzieja wr贸ci艂a. Dzi臋ki za trzymane kciuki :) trzymajcie dalej bo p贸ki nie wyjd臋 z pierwszego trymestru to nie uwierz臋 :)

Za艂膮czniki

• IMG_20200807_075519.jpg
    IMG_20200807_075519.jpg
    970,5 KB · Wy艣wietle艅: 1 706
reklama

aeniolek

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
23 Maj 2010
Post贸w
25
Mam taki sam problem....dzi艣 27dc owulacja potwierdzona badaniem progesteronu 6dpo. Pierwsze 5 min negatyw, wr贸ci艂am po kilku godzinach no i jest blada r贸偶owa (nie szara jak na zdj臋ciu) kreska...staram si臋 nie nakr臋ca膰 ale jestem po 2 poronieniach i czekam na udana pr贸b臋....co my艣licie? :(

Za艂膮czniki

• 1E3FDA35-66AC-4A25-B50C-66B75AACBF86.jpeg
    1E3FDA35-66AC-4A25-B50C-66B75AACBF86.jpeg
    1,3 MB · Wy艣wietle艅: 1 061
C

czar121

Go艣膰
Mam taki sam problem....dzi艣 27dc owulacja potwierdzona badaniem progesteronu 6dpo. Pierwsze 5 min negatyw, wr贸ci艂am po kilku godzinach no i jest blada r贸偶owa (nie szara jak na zdj臋ciu) kreska...staram si臋 nie nakr臋ca膰 ale jestem po 2 poronieniach i czekam na udana pr贸b臋....co my艣licie? :(
Zrob test z rana nowy zgodnie z instrukcja, teoretycznie jest kreska ale w praktyce nie wiarygodna, bo po kilku godzinach. Takze zrob nowy.

Fado123

Do艂膮czy艂(a)
22 Stycze艅 2019
Post贸w
6 332
Dla mnie tez do powt贸rzenia, nie bra艂abym tego jako pozytyw ,dla mnie to kreska fabryczna przebija

reklama

Zazuu

Do艂膮czy艂(a)
17 Listopad 2020
Post贸w
5 421
Powt贸rzy艂as?

Do g贸ry