reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Hej, zrobiłam test DOZ płytkowy wczoraj i dzisiaj. W życiu narobiłam się wiele testów i w życiu nie pokazała mi się nigdy kreska nawet cień cienia chyba, ze byłam w ciąży 😳. Na ulotce mam napisane, żeby testu NIE odczytywać po 5 minutach (wtf!) !! Wczoraj wyszedł pozytywny, ale właśnie nie byłam pewna po ilu minutach pokazała się kreska (zrobiłam test, umyłam zęby i spojrzałam, a tam cień cienia). Dzisiaj robiłam z zegarkiem test. Po 3 minutach nie było nic widoczne, po 4 zaczął pojawiać się cień cienia, który dopiero po 5 minutach zrobił się wyraźniejszy. No i co teraz? Pozytywny, czy negatywny ? 😶 Dodam, że na obydwu testach jest cień cienia, na zdjęciu ledwo widać, na żywo na tyle, że chciałam pokazać mężowi...
Ja tez uważam ze najlepiej beta, wtedy nie będzie domyslow
 
reklama
Hej dziewczyny ,sporo Was tutaj ,więc postanowiłam napisać, większość z Was miała różne doświadczenia z testami , takich testów robiłam multum i gdy był negatyw ,to w nastepny dzień nie było nawet kreski fabrycznej ,wczoraj i dzisiaj zrobiłam test marki clearblue 6 days ,są to bardzo czułe testy i w obu testach po 30 minutach pojawiła się druga kreska i to dosyć wyraźna ,niż jakiś prześwit, robiłam też test innej marki 10miU/ml i ten zaś był negatywny ,dodam ,że jestem 5 dni przed @.. czy któraś z Was robiła test z tej marki i miał podobnie ??

Screenshot_20221104-175143_Gallery.png
 
Hej dziewczyny ,sporo Was tutaj ,więc postanowiłam napisać, większość z Was miała różne doświadczenia z testami , takich testów robiłam multum i gdy był negatyw ,to w nastepny dzień nie było nawet kreski fabrycznej ,wczoraj i dzisiaj zrobiłam test marki clearblue 6 days ,są to bardzo czułe testy i w obu testach po 30 minutach pojawiła się druga kreska i to dosyć wyraźna ,niż jakiś prześwit, robiłam też test innej marki 10miU/ml i ten zaś był negatywny ,dodam ,że jestem 5 dni przed @.. czy któraś z Was robiła test z tej marki i miał podobnie ??

Zobacz załącznik 1460815
Testu nie sprawdza się po pol godzinie, bo może zajść reakcja chemiczna i pokazać się wszystko
 
reklama
I właśnie dlatego nie powinno się robić testów przed terminem @ - jedyne, co Ci to dało, to głowę pełną myśli i domysłów.
Powtórz test w dniu miesiączki i odczytaj wynik w wyznaczonym czasie, a najlepiej idź na betę, wtedy nie będzie miejsca na niedomówienia.
 
Do góry