reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Pisałam już wcześniej, że nie jestem pewna ,czy już wcześniej nie było bladziutkiej kreski (o czasie) ,a potem tylko ciemniała
Kurcze miałam taki sam test też myślałam że już się udało ale niestety , mimo to trzymam kciuki że u Ciebie będzie inaczej :)
 

Załączniki

  • IMG_20221003_202437-01.jpeg
    IMG_20221003_202437-01.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 538
reklama
Kurcze miałam taki sam test też myślałam że już się udało ale niestety , mimo to trzymam kciuki że u Ciebie będzie inaczej :)
Chyba raczej też nic z tego, @ przyszła właśnie ,aczkolwiek bardziej skąpa niż zawsze i praktycznie bez bólu brzucha ,co jest bardzo dziwne ,bo zawsze bóle mam okropne , dopóki ból nie przejdzie ,oczywiście po kilku tabletkach to nie wychodzę z łóżka praktycznie :/
 
Przykro mi, trzymam kciuki że w następnym cyklu się uda 🥰
Hej kochana ,jak tam u Was starania ?? Przyszłam się pochwalić, mam nadzieję, że nie za szybko :/ wczoraj testowałam (6 dni przed @ ) ,tak z ciekawości, test o czułości 10mIU z drugiego moczu i oczom nie wierzę, dwie kreseczki ,tego samego dnia zrobiłam drugi ,też 10mIU i też dwie kreski ,tyle ,że ciut jaśniejsza, dzisiaj oczywiście znów test ,ale z porannego moczu i o słabszej czułości, chyba 20mIU I też delikatna druga kreseczka ! Tak się cieszę!! Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze.. pierwszą ciążę(2 lata temu) poroniłam.. daj znać, co u Ciebie , buziaki 😘
 

Załączniki

  • 20221201_125037.jpg
    20221201_125037.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 708
Hej kochana ,jak tam u Was starania ?? Przyszłam się pochwalić, mam nadzieję, że nie za szybko :/ wczoraj testowałam (6 dni przed @ ) ,tak z ciekawości, test o czułości 10mIU z drugiego moczu i oczom nie wierzę, dwie kreseczki ,tego samego dnia zrobiłam drugi ,też 10mIU i też dwie kreski ,tyle ,że ciut jaśniejsza, dzisiaj oczywiście znów test ,ale z porannego moczu i o słabszej czułości, chyba 20mIU I też delikatna druga kreseczka ! Tak się cieszę!! Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze.. pierwszą ciążę(2 lata temu) poroniłam.. daj znać, co u Ciebie , buziaki 😘
Gratulacje !! 😍 To teraz tylko zapisać się do ginekologa i sprawdzać czy wszystko się dobrze rozwija . Będę trzymać kciuki . U nas niestety kolejne niepowodzenie .. @ przyszła we wtorek.. może po nowym roku się uda.. :)
 
Gratulacje !! 😍 To teraz tylko zapisać się do ginekologa i sprawdzać czy wszystko się dobrze rozwija . Będę trzymać kciuki . U nas niestety kolejne niepowodzenie .. @ przyszła we wtorek.. może po nowym roku się uda.. :)
W Anglii nie tak łatwo o USG ,dopiero między 10-13 tygodniem robią usg ,ale będę w Polsce na świętach i myślałam, żeby 23 iść na usg ,ale to byłby wtedy 6t3d (mniej więcej) I nie wiem ,czy będzie już widać zarodek 🤔 przy pierwszej ciąży poszłam prywatnie w UK w 8t3d ,gdzie usg pokazało 6t ,bez zarodka ,dwa dni po wizycie do szpitala z krwawieniem i bólami, a w nocy poroniłam, także boję się trochę :(
 
Dziewczyny, błagam pomóżcie bo już wariuje. 22.01 stosunek przerywany. Owulacja (chyba) 26.01. @ powinna być 10.02 a dzis 12.02 i dalej nie ma nic. Jajniki bolą i to wszystko. Test zrobiłam dziś ale niestety nie z porannego moczu. Wyszła jedna kreska a po kilku h druga. Nie wiem co mam myśleć. Aż mnie żołądek że stresu boli. Powtórzę test, jutro kupię więc dopiero pojutrze rano ale do tej pory osiwieje. Doradźcie coś
 
Dziewczyny, błagam pomóżcie bo już wariuje. 22.01 stosunek przerywany. Owulacja (chyba) 26.01. @ powinna być 10.02 a dzis 12.02 i dalej nie ma nic. Jajniki bolą i to wszystko. Test zrobiłam dziś ale niestety nie z porannego moczu. Wyszła jedna kreska a po kilku h druga. Nie wiem co mam myśleć. Aż mnie żołądek że stresu boli. Powtórzę test, jutro kupię więc dopiero pojutrze rano ale do tej pory osiwieje. Doradźcie coś
Testu nie odczytuje się po czasie. Bo test wysycha i kreska testowa się wybarwia. Skoro stosunek był 22. A owulacja 26 to wątpię że doszło do zapłodnienia. Tyle czasu od stosunku test nawet z południa byłby wiarygodny i dał od razu wynik a nie po ''czasie'' . Czasem zdarzy się tak, że @ się przesunie bądź nie wystąpi. Chodzby i nawet że stresu. Dla swojego spokoju zrób rano betę z krwi.
 
reklama
Wrzuc zdj testu jak możesz.
Dziewczyny, błagam pomóżcie bo już wariuje. 22.01 stosunek przerywany. Owulacja (chyba) 26.01. @ powinna być 10.02 a dzis 12.02 i dalej nie ma nic. Jajniki bolą i to wszystko. Test zrobiłam dziś ale niestety nie z porannego moczu. Wyszła jedna kreska a po kilku h druga. Nie wiem co mam myśleć. Aż mnie żołądek że stresu boli. Powtórzę test, jutro kupię więc dopiero pojutrze rano ale do tej pory osiwieje. Doradźcie coś
 
Do góry