reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Jak dla mnie pozytywny, bo w obu ciazach się zaczynało takimi kreskami, albo bledszymi ;) mi takie kreski jak Tobie na testach a nawet tych pink testach po miesiącach nie wychodzą(w sumie nie wiem po co trzymam negatywne testy😁). Ale jak dziewczyny radzą, zrób drugi albo nawet kilka😁 bo może ta kreska się zrobiła np nie po minucie a po godzinie :) Powodzenia i daj znać 😊
 
reklama
Zrób jutro rano kolejny test i będziesz miała pewność. Jak dla mnie zalany, a nie pozytywny. Dużo opinie o pink testach jest negatywnych. U mnie natomiast bobo testy zawsze pokazują "cień cienia", a ciąży nie ma.
 
po 30 minutach testy są nie wiarygodne
Hej,
Staramy się z mężem o dziecko już prawie rok.. Niestety pierwsza ciąża skończyła się poronieniem w 9 tygodniu. Od kilku cykli próbujemy na nowo. Oczywiście walczę z psychika - chęć posiadania dziecka jest silna, szczególnie po stracie. Ale do celu. Wczoraj zrobiłam test. 2 dni przed termin miesiączki. Oczywiście na szybko. Wynik po 30 sec negatwny,wyladowal w torebce. Po jakiś 4 godzinach wrzucałam do śmieci a tam cień cienia. Wiem że po takim czasie nie sprawdzamy, tak umiem czytać tak tak wiem:) bez linczu proszę :) żałuję że nie odczekałam dłuższej chwili na wynik, ale też nigdy, przenigdy test ciążowy nie pokazał mi drugiej kreski kiedy był negatywny. A trochę ich zrobiłam [emoji23] Co sądzicie? Mogę się złapać cienia nadziei? Tak dla porównania dziwny test i negatywny sprzed miesiąca [emoji23]
Screenshot_20200806_175530_com.android.chrome.jpeg
 
Mi też nigdy nie wychodziły cienie cienia gdy nie byłam w ciąży, nawet o iluś dniach 🙈 nie czekaj do soboty, powtórz szybciej, moim zdaniem jest szansa 😃
 
Hej,
Staramy się z mężem o dziecko już prawie rok.. Niestety pierwsza ciąża skończyła się poronieniem w 9 tygodniu. Od kilku cykli próbujemy na nowo. Oczywiście walczę z psychika - chęć posiadania dziecka jest silna, szczególnie po stracie. Ale do celu. Wczoraj zrobiłam test. 2 dni przed termin miesiączki. Oczywiście na szybko. Wynik po 30 sec negatwny,wyladowal w torebce. Po jakiś 4 godzinach wrzucałam do śmieci a tam cień cienia. Wiem że po takim czasie nie sprawdzamy, tak umiem czytać tak tak wiem:) bez linczu proszę :) żałuję że nie odczekałam dłuższej chwili na wynik, ale też nigdy, przenigdy test ciążowy nie pokazał mi drugiej kreski kiedy był negatywny. A trochę ich zrobiłam 😂 Co sądzicie? Mogę się złapać cienia nadziei? Tak dla porównania dziwny test i negatywny sprzed miesiąca 😂
Powtorz jutro z rana i koniecznie daj znac 😊 u mnie tez test wydawal sie negatywny i juz mialam lzy w oczach (glupia ja bo to bylo 6 dni przed spodziewana miesiaczka 😂) ale po jakis 10 minutach spojrzalam znowu na test i dostrzeglam cien cienia jakby doslownie szpileczka. Na drugi dzien poszlam na bete i byla 18.7 a dzis mamy 22 tydzien i rosnie mały książe 💙 takze ja mysle ze ten twoj tsst moze cos znaczyc. Trzymam mocno kciuki 🥰
 
Mi się zdarzyło raz ze wyszła druga kreska po jakoś godzinie chyba , ale miałam ten bardzo czuły płytkowy 😊 nie byłam wtedy w ciąży
 
Ja myślę, że pozytywny:) Zwłaszcza jak widać na zdjęciach, że jakiś sprzed miesiąca mimo leżenia dalej jest bialutki i nic na nim nawet nie prześwituje, a ten po kilku godzinach ma widoczną drugą kreskę. Powtórzyć dla pewności, trzymam kciuki:)
 
Dziewczyny nie piszcie jej ze pozytywny, po 4 h test jest na pewno negatywny, poczytajcie sobie na temat testów do ilu są pozytywne, 30 minut max a później wychodzą różnie :)
 
reklama
Może ale nie musi być coś na rzeczy. Mi nigdy nawet po kilku dniach cień na teście nie wyszedł ani na żadnym teście nie miałam kreski fabrycznej.
 
Do góry