reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Mam taki sam problem....dziś 27dc owulacja potwierdzona badaniem progesteronu 6dpo. Pierwsze 5 min negatyw, wróciłam po kilku godzinach no i jest blada różowa (nie szara jak na zdjęciu) kreska...staram się nie nakręcać ale jestem po 2 poronieniach i czekam na udana próbę....co myślicie? :(
Powtórzę test i o ile jeszcze tego nie zrobiłaś i daj znać 🙂 ja pozdrawiam w 23+3 Tc 🙂
 
reklama
Witam, jest obecnie 5 tygodni po ostatnim stosunku i 2 tygodnie po terminie miesiączki który była normalnie. Przyjmuje tabletki i zabezpieczamy się prezerwatywa. Zrobiłam dzisiaj test wyszedł negatywny a po godzinie lub 2 wygląda tak że druga kreska jest słaba ale jednak jest. Myślicie ze to ciąża? Test robiłam po południu o czulosci 10, bardzo proszę o jakąś rozsądna odpowiedź. Tak wiem że po takim czasie się nie patrzy wyniku ale jednak..
 
Witam, jest obecnie 5 tygodni po ostatnim stosunku i 2 tygodnie po terminie miesiączki który była normalnie. Przyjmuje tabletki i zabezpieczamy się prezerwatywa. Zrobiłam dzisiaj test wyszedł negatywny a po godzinie lub 2 wygląda tak że druga kreska jest słaba ale jednak jest. Myślicie ze to ciąża? Test robiłam po południu o czulosci 10, bardzo proszę o jakąś rozsądna odpowiedź. Tak wiem że po takim czasie się nie patrzy wyniku ale jednak..
Nie ,nie jesteś w ciazy
 
Testy są wiarygodne do kilku minut, później może być fałszywy wynik, więc powtórz jutro rano
Witam, jest obecnie 5 tygodni po ostatnim stosunku i 2 tygodnie po terminie miesiączki który była normalnie. Przyjmuje tabletki i zabezpieczamy się prezerwatywa. Zrobiłam dzisiaj test wyszedł negatywny a po godzinie lub 2 wygląda tak że druga kreska jest słaba ale jednak jest. Myślicie ze to ciąża? Test robiłam po południu o czulosci 10, bardzo proszę o jakąś rozsądna odpowiedź. Tak wiem że po takim czasie się nie patrzy wyniku ale jednak..
 
Witam, jest obecnie 5 tygodni po ostatnim stosunku i 2 tygodnie po terminie miesiączki który była normalnie. Przyjmuje tabletki i zabezpieczamy się prezerwatywa. Zrobiłam dzisiaj test wyszedł negatywny a po godzinie lub 2 wygląda tak że druga kreska jest słaba ale jednak jest. Myślicie ze to ciąża? Test robiłam po południu o czulosci 10, bardzo proszę o jakąś rozsądna odpowiedź. Tak wiem że po takim czasie się nie patrzy wyniku ale jednak..

Skoro ostatni stosunek odbyłaś 5 tygodni temu, mieliście podwójne zabezpieczenie, miesiączka przyszła normalnie w terminie i do tego test wychodzi Ci negatywny (bardzo często po upływie czasu wskazanego przez producenta test staje się fałszywie dodatni, to normalne dlatego nie powinno się już wtedy patrzeć na test) to moim zdaniem na 100% nie jesteś w ciąży. I wydawanie kasy na kolejny test lub tym bardziej badanie z krwi jest całkowicie bez sensu, bo tu nie ma żadnych wątpliwości co do tego że nie jesteś w ciąży.
 
reklama
Wczoraj wieczór zeobilam test ciążowy oczywiście 8 dni przed spodziewana miesiączka ale nie mogłam się powstrzymać wyszedł negatywny na drugi dzień patrzę i jest taka bardzo bledziudka niewidoczna kreska... Wiem że testy ciążowe raczej tak szybko nie wychodzą ale powtórzę go za pare dni może w poniedzialek i zobaczymy, miałam problemy z hormonami, miesiączki regularne jednak owulacji nie było teraz od 2 cykli owulację są i zobaczymy czy się udało... Już pomału zaczynam świrować i przybierać sobie do głowy że mam objawy ciąży 😅
 
Do góry