reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po kilku godzinach

Wczoraj wieczór zeobilam test ciążowy oczywiście 8 dni przed spodziewana miesiączka ale nie mogłam się powstrzymać wyszedł negatywny na drugi dzień patrzę i jest taka bardzo bledziudka niewidoczna kreska... Wiem że testy ciążowe raczej tak szybko nie wychodzą ale powtórzę go za pare dni może w poniedzialek i zobaczymy, miałam problemy z hormonami, miesiączki regularne jednak owulacji nie było teraz od 2 cykli owulację są i zobaczymy czy się udało... Już pomału zaczynam świrować i przybierać sobie do głowy że mam objawy ciąży 😅
I jak tam ??byl pozytyw?
 
reklama
Część dziewczyny!
Wiem, że testy po czasie są nieważne.. ale nie daje mi spokoju mój dzisiejszy. Miesiączka powinna być jutro/pojutrze.
Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszłam do pracy... Jak wróciłam, chciałam go wyrzucić i zobaczyłam ślad.. nawet wyraźny, ale zdaje sobie sprawę, że to może być po prostu wyschnięte miejsce.. Może miała któraś z Was taka sytuację z Bobo testem ? 😘
 

Załączniki

  • IMG_20211103_153731.jpg
    IMG_20211103_153731.jpg
    2,4 MB · Wyświetleń: 2 630
Część dziewczyny!
Wiem, że testy po czasie są nieważne.. ale nie daje mi spokoju mój dzisiejszy. Miesiączka powinna być jutro/pojutrze.
Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszłam do pracy... Jak wróciłam, chciałam go wyrzucić i zobaczyłam ślad.. nawet wyraźny, ale zdaje sobie sprawę, że to może być po prostu wyschnięte miejsce.. Może miała któraś z Was taka sytuację z Bobo testem ? 😘
To ejst raczej kreska fabryczna, powtórz test dla pewności, mi kreska wyszła po 2h i się okazało że to ciąża bardzo wczesna ale nigdy nie patrzyłam na test więcej niż 2h
 
To ejst raczej kreska fabryczna, powtórz test dla pewności, mi kreska wyszła po 2h i się okazało że to ciąża bardzo wczesna ale nigdy nie patrzyłam na test więcej niż 2h
A dlaczego akurat 2h? Nie 5? Albo 1,5?

Wiesz jak działa test? Wykrywa stężenie hormonu beta HCG we krwi. Skoro dodajesz do niego próbkę moczu. To po godzinie dwóch czy nawet po kilku dniach tego hormonu nie będzie w moczu więcej, a test nie zmieni czułości. Testu nie odczytuje się po czasie wskazanym w ulotce, bo później zachodzą w nim reakcje chemiczne nie mające związku z potencjalną ciążą, które pasek odbarwiają. To że po 2h cis ci wyszło, a później okazało się, że jesteś w ciąży to zbieg okoliczności.
 
Część dziewczyny!
Wiem, że testy po czasie są nieważne.. ale nie daje mi spokoju mój dzisiejszy. Miesiączka powinna być jutro/pojutrze.
Dzisiaj rano zrobiłam test i wyszłam do pracy... Jak wróciłam, chciałam go wyrzucić i zobaczyłam ślad.. nawet wyraźny, ale zdaje sobie sprawę, że to może być po prostu wyschnięte miejsce.. Może miała któraś z Was taka sytuację z Bobo testem ? 😘
Fabryczna , powtorz w dniu @
 
Hej, zrobiłam test DOZ płytkowy wczoraj i dzisiaj. W życiu narobiłam się wiele testów i w życiu nie pokazała mi się nigdy kreska nawet cień cienia chyba, ze byłam w ciąży 😳. Na ulotce mam napisane, żeby testu NIE odczytywać po 5 minutach (wtf!) !! Wczoraj wyszedł pozytywny, ale właśnie nie byłam pewna po ilu minutach pokazała się kreska (zrobiłam test, umyłam zęby i spojrzałam, a tam cień cienia). Dzisiaj robiłam z zegarkiem test. Po 3 minutach nie było nic widoczne, po 4 zaczął pojawiać się cień cienia, który dopiero po 5 minutach zrobił się wyraźniejszy. No i co teraz? Pozytywny, czy negatywny ? 😶 Dodam, że na obydwu testach jest cień cienia, na zdjęciu ledwo widać, na żywo na tyle, że chciałam pokazać mężowi...
 
Hej, zrobiłam test DOZ płytkowy wczoraj i dzisiaj. W życiu narobiłam się wiele testów i w życiu nie pokazała mi się nigdy kreska nawet cień cienia chyba, ze byłam w ciąży 😳. Na ulotce mam napisane, żeby testu NIE odczytywać po 5 minutach (wtf!) !! Wczoraj wyszedł pozytywny, ale właśnie nie byłam pewna po ilu minutach pokazała się kreska (zrobiłam test, umyłam zęby i spojrzałam, a tam cień cienia). Dzisiaj robiłam z zegarkiem test. Po 3 minutach nie było nic widoczne, po 4 zaczął pojawiać się cień cienia, który dopiero po 5 minutach zrobił się wyraźniejszy. No i co teraz? Pozytywny, czy negatywny ? 😶 Dodam, że na obydwu testach jest cień cienia, na zdjęciu ledwo widać, na żywo na tyle, że chciałam pokazać mężowi...
 
reklama
Masz dwie opcje - albo kupujesz kolejne testy i sprawdzasz do skutku, aż będziesz pewna, że pozytyw, albo jutro lecisz na betę i po kilku godzinach masz pewność co do wyniku :)
 
Do góry