reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy po poronieniu

Dołączył(a)
11 Wrzesień 2021
Postów
6
Witam dziewczyny. 18 września poroniłam bardzo wczesną ciążę 5t. Lekarz dał od razu zielone światło na starania. Dziś zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski. Dodam że nie dostałam jeszcze miesiączki pp.. do lekarza pójdę dopiero po niedzieli, ale zastanawiam się czy jest szansa że się udało czy ja mam jakieś omamy już.
 

Załączniki

  • 20211014_162757.jpg
    20211014_162757.jpg
    862,2 KB · Wyświetleń: 227
reklama
Witam dziewczyny. 18 września poroniłam bardzo wczesną ciążę 5t. Lekarz dał od razu zielone światło na starania. Dziś zrobiłam test ciążowy i są dwie kreski. Dodam że nie dostałam jeszcze miesiączki pp.. do lekarza pójdę dopiero po niedzieli, ale zastanawiam się czy jest szansa że się udało czy ja mam jakieś omamy już.
Test jest pozytywny😉 reszta się okaże u ginekologa.
 
Dokladnie jak kolezanka pisze, trzeba zrobic bete I sprawdzić czy rośnie, chyba że sprawdzałaś wcześniej i zeszla do 0
 
Do góry