reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy, pomocy

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
21 Marzec 2020
Postów
1
Cześć dziewczyny!



Totalnie nie wiem co myśleć...wczoraj wieczorem około godziny 19 zrobiłam test ciążowy, w zasadzie dwa - oba wyszły negatywne, trzeci zrobiłam rano, z porannego moczu wydawało mi się, że wyszedł negatywny (możliwe, że zbyt krótko czekałam na wynik) - odłożyłam go do półki. Dziś wieczorem przyjechał narzeczony z kolejnym testem ciążowym, w między czasie poprosił mnie abym pokazała mu tamte negatywne testy i wyciągam test z rana i zamarłam - dwie kreski...Zrobiłam ten który przywiózł narzeczony, jednak on był negatywny - dużo piłam wcześniej więc być może to też zaważyło na wynik. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co myśleć. Dwa dni temu powinnam dostać okresu, jednak ciągle go brak. Tyle testów większość negatywne, jednak wszystkie z wieczoru, ten ranny niby pozytywny - już nawet brałam pod uwagę, że zabarwił(???? może tak się wgl wydarzyć?)? Czuje się zmęczona i mam mdłości głownie wieczorem, jestem tez przewrazliwona na punkcie zapachów ale już sama nie wiem czy sobie wmawiam czy co... Pomocy?
 

Załączniki

  • 90933428_862848557564931_204807306511122432_n.jpg
    90933428_862848557564931_204807306511122432_n.jpg
    112 KB · Wyświetleń: 3 499
reklama
Rozwiązanie
U
Tutaj jest specjalnie stworzony wątek do tego typu tematów.
Wydaje mi się, że jest rozlany... Poza tym test po jakimś czasie jest już nieważny. Sprawdza się go do kilku minut od wykonania (powinno być napisane w instrukcji).
 
Cześć dziewczyny!



Totalnie nie wiem co myśleć...wczoraj wieczorem około godziny 19 zrobiłam test ciążowy, w zasadzie dwa - oba wyszły negatywne, trzeci zrobiłam rano, z porannego moczu wydawało mi się, że wyszedł negatywny (możliwe, że zbyt krótko czekałam na wynik) - odłożyłam go do półki. Dziś wieczorem przyjechał narzeczony z kolejnym testem ciążowym, w między czasie poprosił mnie abym pokazała mu tamte negatywne testy i wyciągam test z rana i zamarłam - dwie kreski...Zrobiłam ten który przywiózł narzeczony, jednak on był negatywny - dużo piłam wcześniej więc być może to też zaważyło na wynik. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co myśleć. Dwa dni temu powinnam dostać okresu, jednak ciągle go brak. Tyle testów większość negatywne, jednak wszystkie z wieczoru, ten ranny niby pozytywny - już nawet brałam pod uwagę, że zabarwił(???? może tak się wgl wydarzyć?)? Czuje się zmęczona i mam mdłości głownie wieczorem, jestem tez przewrazliwona na punkcie zapachów ale już sama nie wiem czy sobie wmawiam czy co... Pomocy?
Wynik jest wiarygodny do 5 min chyba że na teście pisze inaczej. Ten definitywnie jest zalany. Zrobiłabym rano jeszcze jeden lub poszła na betę by mieć 100% pewności
 
To nie jest pozytywny test tylko zbyt zamoczony. Och ile ja takich miałam 😉 Zrób rano i odczytaj max po 5min. Pozdrawiam
 
Test jest negatywny , nie patrzy się na test po 5 minutach, a co dopiero po całym dniu , czasem okres się spóźnia, mi w tym miesiącu 6 dni ,ale przyszedł, może to przez pogodę, ja sądzę że to nie ciąza, a i j tez miałam objawy " ciążowe "
 
Cześć dziewczyny!



Totalnie nie wiem co myśleć...wczoraj wieczorem około godziny 19 zrobiłam test ciążowy, w zasadzie dwa - oba wyszły negatywne, trzeci zrobiłam rano, z porannego moczu wydawało mi się, że wyszedł negatywny (możliwe, że zbyt krótko czekałam na wynik) - odłożyłam go do półki. Dziś wieczorem przyjechał narzeczony z kolejnym testem ciążowym, w między czasie poprosił mnie abym pokazała mu tamte negatywne testy i wyciągam test z rana i zamarłam - dwie kreski...Zrobiłam ten który przywiózł narzeczony, jednak on był negatywny - dużo piłam wcześniej więc być może to też zaważyło na wynik. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia co myśleć. Dwa dni temu powinnam dostać okresu, jednak ciągle go brak. Tyle testów większość negatywne, jednak wszystkie z wieczoru, ten ranny niby pozytywny - już nawet brałam pod uwagę, że zabarwił(???? może tak się wgl wydarzyć?)? Czuje się zmęczona i mam mdłości głownie wieczorem, jestem tez przewrazliwona na punkcie zapachów ale już sama nie wiem czy sobie wmawiam czy co... Pomocy?
Mnie wynik wyszedł pozytywny po ponad tygodniu od oczekiwanego okresu... Dwa dni to za mało... Poczekaj jeszcze trochę [emoji846] a gdy Ci wyjdzie pozytywny to zrób jeszcze dwa z innej firmy... U mnie się sprawdziło [emoji846] a dowiedziałam się bardzo wcześnie bo w 4 tygodniu ciazy [emoji846] pozdrawiam
 
reklama
Ten test nie jest pozytywny, tylko zalany.
Kup test o czułości 10 mlU i zrób z porannego moczu, albo zapytaj w aptece o domowy test beta HCG.
 
Tutaj jest specjalnie stworzony wątek do tego typu tematów.
 
Rozwiązanie
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry