reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pozytywny na dzień następny negatywny

MalaMi1992

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2022
Postów
394
Hej dziewczyny, mam pytanie...wykonałam test wyszedł pozytywny z jasną ale widoczna gołym okiem różowa kreska, zrobiłam więc kolejny i ta sama sytuacja....
Na dzień następny chciałam z porannego moczu zrobić inny, ale był wadliwy wcale się nie zamoczył nic nie pokazał ani testowej ani kontrolnej kreski...poszłam na betę wynik będzie po południu. W międzyczasie kupiłam inny test zrobiłam wyszedł negatywny. Cykle nieregularne dziś 35 DC. Średnia długość 32 dni. Czyozliwe że ten drugi mocz był zbyt rozcieńczony? Czy możliwe jest by być takim pechowcem żeby dwa testy pod rząd wyszły fałszywie dodatnie? Miał tak ktoś?
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie...wykonałam test wyszedł pozytywny z jasną ale widoczna gołym okiem różowa kreska, zrobiłam więc kolejny i ta sama sytuacja....
Na dzień następny chciałam z porannego moczu zrobić inny, ale był wadliwy wcale się nie zamoczył nic nie pokazał ani testowej ani kontrolnej kreski...poszłam na betę wynik będzie po południu. W międzyczasie kupiłam inny test zrobiłam wyszedł negatywny. Cykle nieregularne dziś 35 DC. Średnia długość 32 dni. Czyozliwe że ten drugi mocz był zbyt rozcieńczony? Czy możliwe jest by być takim pechowcem żeby dwa testy pod rząd wyszły fałszywie dodatnie? Miał tak ktoś?
Miałam tak, ze był cień na Pinki strumieniowym przy becie 8,5, a totalna biel przy becie ok 43. Przy małych wartościach to może się zdarzyć, przy czym w tej sytuacji te dywagacje chyba są niepotrzebne, skoro czekasz na wynik bety. Trzymam kciuki i koniecznie daj znać jaki wynik ✊🏻🤭
 
Hej dziewczyny, mam pytanie...wykonałam test wyszedł pozytywny z jasną ale widoczna gołym okiem różowa kreska, zrobiłam więc kolejny i ta sama sytuacja....
Na dzień następny chciałam z porannego moczu zrobić inny, ale był wadliwy wcale się nie zamoczył nic nie pokazał ani testowej ani kontrolnej kreski...poszłam na betę wynik będzie po południu. W międzyczasie kupiłam inny test zrobiłam wyszedł negatywny. Cykle nieregularne dziś 35 DC. Średnia długość 32 dni. Czyozliwe że ten drugi mocz był zbyt rozcieńczony? Czy możliwe jest by być takim pechowcem żeby dwa testy pod rząd wyszły fałszywie dodatnie? Miał tak ktoś?
Jeśli test był innej firmy niż poprzednie to mógł nie wyłapać niskiej bety. Ale też równie dobrze testy mogły się mylić- wiele z nas na tym forum niestety tego doświadczyło. Czekaj cierpliwie na betę. Trzymam kciuki. 😉
 
Do góry