reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pozytywny na USG pusta macica

Dołączył(a)
15 Grudzień 2021
Postów
7
Cześć,
Jestem tu nowa. Potrzebuje porady, być może któraś z was miała podobną sytuację. 9 listopada ostatnia miesiączka. 6 grudnia powinna być kolejna, nie pojawiła się do dnia dzisiejszego. Test zrobiony 7 i 8 grudnia pokazywał dwie kreski ( druga kreska blada). Dziś z rana ból podbrzusza później pojawiło się plamienie. Pojechałam na pierwszą wizytę do gin ponieważ planową miałam mieć za 2 tygodnie. Lekarz zrobił USG dopochwowe i widzi powiększoną ale pusta macicę. Kazał przyjść do siebie za dwa tygodnie i przepisał duphaston. Czy któraś z was miała podobną sytuację ? Obawiam się że to może być poronienie albo ciąża pozamaciczna. W głowie mam czarne myśli zwłaszcza że dwa lata temu miałam zabieg ( puste jajo płodowe) będę wdzięczna za każdą odpowiedź 🥺
 
reklama
Cześć,
Jestem tu nowa. Potrzebuje porady, być może któraś z was miała podobną sytuację. 9 listopada ostatnia miesiączka. 6 grudnia powinna być kolejna, nie pojawiła się do dnia dzisiejszego. Test zrobiony 7 i 8 grudnia pokazywał dwie kreski ( druga kreska blada). Dziś z rana ból podbrzusza później pojawiło się plamienie. Pojechałam na pierwszą wizytę do gin ponieważ planową miałam mieć za 2 tygodnie. Lekarz zrobił USG dopochwowe i widzi powiększoną ale pusta macicę. Kazał przyjść do siebie za dwa tygodnie i przepisał duphaston. Czy któraś z was miała podobną sytuację ? Obawiam się że to może być poronienie albo ciąża pozamaciczna. W głowie mam czarne myśli zwłaszcza że dwa lata temu miałam zabieg ( puste jajo płodowe) będę wdzięczna za każdą odpowiedź 🥺
A robiłaś bete ?
 
Cześć,
Jestem tu nowa. Potrzebuje porady, być może któraś z was miała podobną sytuację. 9 listopada ostatnia miesiączka. 6 grudnia powinna być kolejna, nie pojawiła się do dnia dzisiejszego. Test zrobiony 7 i 8 grudnia pokazywał dwie kreski ( druga kreska blada). Dziś z rana ból podbrzusza później pojawiło się plamienie. Pojechałam na pierwszą wizytę do gin ponieważ planową miałam mieć za 2 tygodnie. Lekarz zrobił USG dopochwowe i widzi powiększoną ale pusta macicę. Kazał przyjść do siebie za dwa tygodnie i przepisał duphaston. Czy któraś z was miała podobną sytuację ? Obawiam się że to może być poronienie albo ciąża pozamaciczna. W głowie mam czarne myśli zwłaszcza że dwa lata temu miałam zabieg ( puste jajo płodowe) będę wdzięczna za każdą odpowiedź 🥺

Powinnaś zbadać betę i progesteron i kolejny raz po 48h
Według mnie trochę głupie branie leków podtrzymujących ciąże nie wiedząc gdzie ona jest
 
Przecież nie od razu pęcherzyk jest widoczny- jeśli na teście jest 2 kreska to pewnie wczesna ciąża. A skoro jest plamienie to lekarz przepisał duphaston.
Nie martw się, odzież na betę, oolejna powtórz po 48h od pierwszej. Pewnie wyłapałaś wczesna ciążę, nie martw się.
 
Do góry