reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pozytywny wizyta umówiona jak się wyciszyć?

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2023
Postów
4
Cześć,
Pierwszy pozytywny test wyszedł już 9dpo (był delikatny)
Dziś 11dpo wyszedł pozytywny mocno widoczny.
Umówiłam już wizytę u lekarza ale nie mam pomysłu jak się wyciszyć aby się nie nakręcać ze wydarzy się coś złego pomocy!!
 
reklama
Cześć,
Pierwszy pozytywny test wyszedł już 9dpo (był delikatny)
Dziś 11dpo wyszedł pozytywny mocno widoczny.
Umówiłam już wizytę u lekarza ale nie mam pomysłu jak się wyciszyć aby się nie nakręcać ze wydarzy się coś złego pomocy!!
A miałaś jakieś straty po drodze? Jakieś poronienia? Jeżeli NIE, to czemu miałoby się to zdarzyć 😉
 
Cześć,
Pierwszy pozytywny test wyszedł już 9dpo (był delikatny)
Dziś 11dpo wyszedł pozytywny mocno widoczny.
Umówiłam już wizytę u lekarza ale nie mam pomysłu jak się wyciszyć aby się nie nakręcać ze wydarzy się coś złego pomocy!!
Nie masz już na nic wpływu. Twoje nerwy nic nie zmienią. Co ma być, to będzie.
Na kiedy masz lekarza?
 
reklama
Cześć,
Pierwszy pozytywny test wyszedł już 9dpo (był delikatny)
Dziś 11dpo wyszedł pozytywny mocno widoczny.
Umówiłam już wizytę u lekarza ale nie mam pomysłu jak się wyciszyć aby się nie nakręcać ze wydarzy się coś złego pomocy!!
Cześć, po pierwsze gratuluje i trzymam kciuki. ❤️ jeżeli chodzi o wyciszenie to polecam medytacje: może jakaś na YT lub z aplikacją. Zajmij się sobą, chodź na spacery słuchając podcastów lub ulubionej muzyki. Może masz hobby? A może hobby, które zawsze chciałaś rozwijać? Jeżeli masz więcej cierpliwości to może puzzle? Czytanie książek, oglądanie filmów. Jeżeli lubisz gotować to spróbowanie nowych przepisów? Wszystko zależy od Twoich zainteresowań i preferencji. :) mnie w takich sytuacjach pomaga robienie list to-do i wykreślanie zadań.
 
Do góry