reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy- pozytywny?

reklama
A na tym etapie powinny występować już jakieś wyraźne symptomy, wskazujące na udany cykl czy 2 kreski mogą być też całkiem bezobjawowe?🙂 Pytam z czystej ciekawości:)
 
A na tym etapie powinny występować już jakieś wyraźne symptomy, wskazujące na udany cykl czy 2 kreski mogą być też całkiem bezobjawowe?🙂 Pytam z czystej ciekawości:)
jedynie brak miesiączki to potwierdza na tym etapie. Mdłości itd najczęściej zaczynaja się 7+tydzień
 
Są dwie kreski 😊 także Gratulaaaacje!! Na objawy jeszcze poczekaj, mogą przyjść za kilka tyg. A może ich wgl nie być 😃. Bez obaw, jeśli się niecierpliwisz wykonaj Bete dzien po dniu😁
 
Heej dziewczyny. Staramy się z mężem już trochę o bobasa... a 2 dzień mam ból głowy z niewielkimi miłościami. Postanowiłam zrobić więc test ciążowy, który wykrywa wczesna ciążę i oto wynik: 🤔🤔 Juz sama nie wiem... czy mi się wydaje czy jak..... pozytywny? Negatywny? Proszę o pomoc 🙏🏻🙏🏻
Pozytywny. Mój był mniej widoczny i okazał się pozytywny. Powodzenia!
 
Heej dziewczyny. Staramy się z mężem już trochę o bobasa... a 2 dzień mam ból głowy z niewielkimi miłościami. Postanowiłam zrobić więc test ciążowy, który wykrywa wczesna ciążę i oto wynik: 🤔🤔 Juz sama nie wiem... czy mi się wydaje czy jak..... pozytywny? Negatywny? Proszę o pomoc 🙏🏻🙏🏻
Widać bladą kreskę, najlepiej powtórzyć test za kilka dni i udać się do lekarza :)
 
reklama
Do góry