reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pozytywny

reklama
Okres się rozkręcił,a na IP nie było widać ciazy

To raczej nic dziwnego bo żeby było coś widać w USG beta musi mieć min. 750, a najlepiej to z 1000
A skoro Tobie wyszedł już negatywny test to pewnie jest poniżej 10

U mnie beta 300 i też nic w USG, tylko że u mnie nie jest wesoło więc akurat to przypał
 
Dziewczyny,
Wyszly mi dwa testy pozytywne , beta 11.8 czyli na 4 tydzien
Dostałam krwawienia pani ginekolog stwierdziła że to miesiaczka , zleciła mi powtórkę bety za 2 tygodnie . Na usg dopochwowym nic nie widać narazie . Czy jest szansa że jestem w tej ciazy . Dodam jeszcze że cały czas mam testy pozytywne
 
Dziewczyny,
Wyszly mi dwa testy pozytywne , beta 11.8 czyli na 4 tydzien
Dostałam krwawienia pani ginekolog stwierdziła że to miesiaczka , zleciła mi powtórkę bety za 2 tygodnie . Na usg dopochwowym nic nie widać narazie . Czy jest szansa że jestem w tej ciazy . Dodam jeszcze że cały czas mam testy pozytywne
Beta strasznie mała a do tego krwawienie czyli może być to ciąża biochemiczna. Powtórz betę za 2 dni a nie dwa tygodnie.
 
Może ale nie musi zdarza się tak że misiaczka na poczatku się pojawia ?
W ciąży nie zdarza się miesiączka. Mogą wystąpić plamienia, może wystąpić krwawienie, ale nie miesiączka.

Najlepiej by było byś powtórzyła betę i do tego zbadała progesteron - i to nie za dwa tygodnie, a jutro.
 
reklama
Do góry