reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy pozytywny

Dziewczyny,
Wyszly mi dwa testy pozytywne , beta 11.8 czyli na 4 tydzien
Dostałam krwawienia pani ginekolog stwierdziła że to miesiaczka , zleciła mi powtórkę bety za 2 tygodnie . Na usg dopochwowym nic nie widać narazie . Czy jest szansa że jestem w tej ciazy . Dodam jeszcze że cały czas mam testy pozytywne
Miałam podobnie, była to ciąża biochemiczna. Szczęście w nieszczęściu, że dostałaś okres, ja nie dostałam (tylko plamiłam) i dostałam skierowanie do szpitala na oddział
 
reklama
Miałam podobnie, była to ciąża biochemiczna. Szczęście w nieszczęściu, że dostałaś okres, ja nie dostałam (tylko plamiłam) i dostałam skierowanie do szpitala na oddział
Ciąża biochemiczna nie wymaga raczej interwencji w szpitalu. Więc u Ciebie musiał być to inny przypadek.
 
Do góry