reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy słabo widoczna jest jedna kreska

Pierwsze słyszę o czymś takim. Może zrob jeszcze sikany test jutro rano jak nie możesz wytrzymać do poniedziałku. Ja na pewno bym poleciała po test sikany żeby jeszcze jutro zrobić z rana.
Sporo dziewczyn tutaj wstawia te testy z krwi, często są pozalewane i nie do odczytania albo fałszywie dodatnie/ujemne 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Ten test z krwi z apteki jest dla mnie beznadziejny. Kupiłam go bo nie mogłam wytrzymać i to była głupota. Nie mogłam nakłuć palca, krew mi krzepła a test koniec końców został zalany 🫤🤷ale u Ciebie taktycznie nie ma sensu ten test bo masz pozytywny sikany. Zrób betke w labo :)
 
Zrób normalnie betę z krwi w labo, będziesz miała czarno na białym, nie widzę sensu wydawać kolejnych pieniędzy na testy sikanie, skoro wydasz raz w laboratorium ok. 50 zł i temat z głowy.


Test z krwi z palca albo wyjdzie albo nie.
 
reklama
Do góry