reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - widać coś?

reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Rozkręciłam test bo okienko testowe było zbyt małe i rzucało cień na wynik 🥴 No cóż, chyba będę dalej próbować z testami za 2 dni
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Rozkręciłam test bo okienko testowe było zbyt małe i rzucało cień na wynik 🥴 No cóż, chyba będę dalej próbować z testami za 2 dni
Czemu za 2 dni skoro do miesiączki jest 5? Nie ma sensu katować się testami i doszukiwać się na nich kresek. Jeśli tak bardzo chcesz wiedzieć to idź na betę.
 
tez robiłam 7 dni nawet przed miesiączka o czułości 10 ale na zdjęciu było widać cień a tu nic
 
Nie rób bez potrzeby testu przed terminem @ zrób wtedy kiedy masz termin bo to bez sensu ja zrobilam dopiero tydzień po planowanej @ 🙃 i odczytaj tak jak pisze na teście i nie rozkrecaj jeśli jesteś w ciąży spokojnie zobaczysz II kreseczki 😊 a jak jesteś ciekawa to zrób bete w terminie @ czy rośnie 😉
 
Widać... Że nie umiesz czytać instrukcji obsługi testu ciążowego ze zrozumieniem [emoji2272]
 
Jestem 9 dni po owulacji. Dzisiaj rano postanowiłam zrobić test ciążowy z allegro testeo o czułości 10 strumieniowy. Testy te podobno nie pokazują żadnych fałszywychZobacz załącznik 1299746 cieni nawet po dłuższym czasie. Do 5 minut było biało, po 5 do 10 minut pojawiła się druga kreska, ale dosłownie cień cienia... Oba zdjęcia są takie same, na jednym tylko podkręciłam kolory by było bardziej widoczne. Później zrobiłam drugi test, już nie z moczu porannego - biel bez żadnych cieni. Wczoraj po południu również to samo. Myślicie że coś może z tego być? Do okresu jeszcze 5 dni

po dłuższym czasie test jest odparowany i może pokazywać wynik pozytywny. Dlatego ważny jest ten określony czas napisany w ulotce. Po tym czasie jest niewiarygodny i już nie wspomnę o jego otwieraniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
po dłuższym czasie test jest odparowany i może pokazywać wynik pozytywny. Dlatego ważny jest ten określony czas napisany w ulotce. Po tym czasie jest niewiarygodny i już nie wspomnę o jego otwieraniu. A jeśli chcesz to najwcześniej ciąże pokazuje test owulacyjny. Testowa linia jest o wiele mocniejsza od kontrolnej (jakby się odwracają niż jak pokazuje przed owulacja)
Co za bzdura z testami owulacyjnymi...
 
Do góry