reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - widać coś?

reklama
probowalas ?
Tez nie wierzyłam i z ciekawości próbowałam zrobić bo mi zostały. I wyszły pozytywne przy bladej kresce na teście ciążowym (bo robiłam 5 dni przed okresem )
Wysoki poziom lh może się utrzymywać przez całą drugą fazę cyklu, więc i testy moga wyjść pozytywne.
 
po dłuższym czasie test jest odparowany i może pokazywać wynik pozytywny. Dlatego ważny jest ten określony czas napisany w ulotce. Po tym czasie jest niewiarygodny i już nie wspomnę o jego otwieraniu. A jeśli chcesz to najwcześniej ciąże pokazuje test owulacyjny. Testowa linia jest o wiele mocniejsza od kontrolnej (jakby się odwracają niż jak pokazuje przed owulacja)

Kobieto, błagam, przestań rozpowiadać takie brednie, bo później dziewczyny wyczytają takie bzdury i lecą testować testami owulacyjnymi!
Testy owulacyjne służą do określania OWULACJI, a nie sprawdzania ciąży!
A to, że Tobie tak wyszło, to uznaj za CUD i siedź cicho...
 
A ja tam widze blada kreseczke i to od razu -tak samo mialam, rozkrecilam test, zobaczylam kilka dni przed okresem (wiadomo ze nie powinno sie tak robic bla bla ale mialam ochote to zrobilam-moja sprawa, nie widze w tym nic zlego) no i mam teraz 9cio miesieczna coreczke-takze trzymam kciuki za Ciebie :) i pewnie mozesz powtorzyc za 2 dni ja juz wtedy mialam wyrazna blada kreske widoczna golym okiem, w cyklach w ktorych sie nie udawalo nie widzialam wgl zadnych kresek a nawet cienia
 
A ja tam widze blada kreseczke i to od razu -tak samo mialam, rozkrecilam test, zobaczylam kilka dni przed okresem (wiadomo ze nie powinno sie tak robic bla bla ale mialam ochote to zrobilam-moja sprawa, nie widze w tym nic zlego) no i mam teraz 9cio miesieczna coreczke-takze trzymam kciuki za Ciebie :) i pewnie mozesz powtorzyc za 2 dni ja juz wtedy mialam wyrazna blada kreske widoczna golym okiem, w cyklach w ktorych sie nie udawalo nie widzialam wgl zadnych kresek a nawet cienia

Cholercia….gdzie!?
 
reklama
Ja uważam, że powinien być zakaz sprzedaży testów ciążowych. Kobiety poszłyby od razu na bete I by wiedziały, a nie co drugi dzień rozkręcony test I pytanie czy jest pozytywny. Testy owulacyjne jak są do wykrycia UWAGA nie owulacji a PIKU, który występuje przed owulacja. Autorko jak miesiączka nie przyjdzie idz na bete I nie katuj się testami, a już na pewno nie owulacynymi.
 
Do góry