reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - widać coś?

reklama
Te pinki chyba faktycznie są wadliwe. Mąż kupował, więc 2plywu nie miałam.. Ale już któryś raz słyszę, że robią takiego psikusa. Ale przynajmniej mam pewność
Ale ten Pink nie był wadliwy tylko zalany. Widać to po tym "rozlaniu" od niby drugiej krechy. Druga rzecz - podobne objawy jak do ciąży można mieć przy torbieli jajnika.
 
Ale ten Pink nie był wadliwy tylko zalany. Widać to po tym "rozlaniu" od niby drugiej krechy. Druga rzecz - podobne objawy jak do ciąży można mieć przy torbieli jajnika.
Dałam dokładnie 3 krople. Mój błąd polegał na tym, że zdjęcie zrobiłam godzinę po wykonaniu testu. Wcześniej druga kreska była w sumie jeszcze bardziej widoczna. No i tyle 🤷‍♀️ Ginekologicznie u mnie jest okej, ale muszę zbadać hormony. Moje problemy leżą gdzieś indziej. Muszę zrobić dodatkowo krew i Mocz i iść do rodzinnego. Tyle się dowiedziałam że takie objawy mogą występować przy innych chorobach.
 
Witam, wczoraj zrobiłam test ciążowy. Jestem nieco niepewna jeśli chodzi o wynik, w pierwszych sekundach kreska była dosyć widoczna ale po jakiś 1-2 minutach zbladła. I nie wiem co o tym myśleć?
 
C255E493-B985-4CD2-833F-E5D4FCBD1AE1.jpeg
 
reklama
Do góry