reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - widać coś?

Dołączył(a)
30 Lipiec 2021
Postów
14
Jestem 9 dni po owulacji. Dzisiaj rano postanowiłam zrobić test ciążowy z allegro testeo o czułości 10 strumieniowy. Testy te podobno nie pokazują żadnych fałszywych
IMG_20210730_095747.jpg
cieni nawet po dłuższym czasie. Do 5 minut było biało, po 5 do 10 minut pojawiła się druga kreska, ale dosłownie cień cienia... Oba zdjęcia są takie same, na jednym tylko podkręciłam kolory by było bardziej widoczne. Później zrobiłam drugi test, już nie z moczu porannego - biel bez żadnych cieni. Wczoraj po południu również to samo. Myślicie że coś może z tego być? Do okresu jeszcze 5 dni
 
reklama
Kobitki, ja nie chcę być niemiła czy coś, ale takie tematy na wątku pojawiają się prawie codziennie. Na prawdę według mnie, lepiej poczytać dokładnie ulotkę, w której zazwyczaj jest dokładna instrukcja i wyraźnie pisze, że test należy wykonać w terminie spodziewanej miesiączki z pierwszego porannego moczu. Wykonywanie testów wcześniej wiąże się z tym, że doszukuje się na siłę drugiej kreski która tak na prawdę dopiero ma czas się pojawić. Wiem jak to jest robić sobie nadzieję, ale po paru nieudanych cyklach człowiek sam dochodzi do wniosku, że szkoda się katować.

Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że test okaże się pozytywny w dniu spodziewanej miesiączki :) Nie chciałam tutaj nikogo obrazić.
 
Na obu zdjęciach są negatywne testy.
Poza tym - nie rozkręcaj testów, nie oglądaj ich po wyznaczonym czasie i nie podkręcaj kolorów zdjęcia, bo PO CO?
Jeśli będzie ciąża, to będzie, a test wyjdzie za kilka dni.
 
ja pozwolę sobie się wtrącić :wink: Co wyniosłam z tego forum?
zasada 1 - nigdy nie rozbieraj testów.
zasada 2 - jeśli zostało 5 dni do miesiączki do lepiej poczekać te 5 dni, bo jak ma być ciąża to i tak będzie. Mało prawdopodobne żeby test coś wykazał.

Ja osobiście na tym teście nic nie widzę, chociaż zdaję sobie sprawę, że bardzo byś chciała coś ujrzeć, życzę powodzenia!
 
reklama
Niestety nic tu nie ma , a co do samych testów testeo z allegro to wrzucałam na innym wątku , że one ślady potrafią oszukać . Ja miałam dosyć wyraźne kreseczki a ciąży z tego nie było ....
 
Do góry